Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Sallai bundáskenyerező jó hely?

A Sallai bundáskenyerező jó hely?

Figyelt kérdés
Kb egy hónappal ezelőtt két youtuber, Sallai Márk, és Nagy Márton alias Fanmademaker megnyitotta Magyarország első bundáskenyerezőjét. Aki már járt ott, leírná a tapasztalatait? Én alapvetően nem bagyok egy bundáskenyér fan, de a két srác, főleg Fanmademaker youtubeos munkásságát kedvelem, és szívesen kipróbálnám ezt a helyet is. Az árakat már láttam. Nem túl olcsó, de a Budapesti átlagárakhoz mérten nem lő fölé sem. Milyen a kaják minősége? Jó a kiszolgálás?

2021. aug. 9. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én még nem voltam ott. De Fekete Miki igen, csinált is videót. Nem tudom, hogy láttad-e. Ha nem: https://www.youtube.com/watch?v=0reL3ulr_DU
2021. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem már onnan bundáskenyeret, ízlett. Az édes változat is.
2021. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez komoly, hogy be fog zárni?
2021. okt. 4. 17:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sokan sérelmezik hogy nagyon vékony rajta a tojásréteg, nem olyan változat mint amit otthon csinálnak sokan, és elég szép ára van ahhoz képest. (tudom hogy alacsonyabb árakon meg nem érné meg működtetni) arról nicns infom hogy tényleg zárni akarnak-e, azt gondoltam pont most van felfutóban
2021. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Finom volt amit ott ettem. Igen be fog zárni, azt hiszem november környékén.
2021. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl lightos volt az árához képest bár lehet csak én vagyok nagyevő.
2021. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az utolsókat rúgja.

Nem tisztàzott pontosan , hogy miért zár be.


Nem tudom nèztètek e Marci videóit

Am ez nem bundás kenyér , ez tojàsos kenyér , de nem hinném hogy ez az ok

2021. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos ma bezártak. Pénteken végül sikerült baráti társasággal eljutnunk hozzájuk. Nagyon jó hangulat, és jó fej vendéglátás fogadott minket. Marcival tudtunk beszélni is pár percet. Jó élmény volt, csak kicsit hideg volt a hangárban

#7: Néztem Marci videóit. Piszkos anyagiakról nem nagyon beszélt bennük. Inkább úgy jött le, hogy mentálisan nem nagyon bírták a vendéglátós vállalkozást. Én sajnálom, mert Marci az utolsó napok egyikén is nagyon lelkiismeretesen nyomta. De öröm az ürömben hogy legalább jönnek a tartalmak a csatornára.

2021. nov. 8. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja nincs új Vidi , legalább is yt
2021. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthon eszik a bundást és ez jó dolog?
2021. nov. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!