Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Dabason melyik a legjobb...

Dabason melyik a legjobb étterem és cukrászda?

Figyelt kérdés
Jövőhéten munkaügyben Dabason leszek. Nem szükséges, hogy az étteremben legyen menüztetés. Ha van valami nagyon finom hamburger arra is nyitott vagyok. A cukrászdánál pedig az lenne a lényeg, hogy ne az szoci porból fagyasztóból dolgozó cukrászda legyen.

2021. aug. 24. 08:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Cukrászdát tudom ajánlani a Bartók Béla úton a Bor Cukrászdát, ellenben Én alapvetően kecskeméti vagyok, 1 éve költöztünk a környékre és az 'otthoni' éttermekhez képest számomra Dabas sehol sincs, inkább csak rendelni szoktunk, azt is Kakucsról vagy Inárcsról.. beülni nem tudok sajnos éttermet ajánlani. Még csak hambizót sem..
2021. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!