Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten jó gyrosos/kebabos?

Budapesten jó gyrosos/kebabos?

Figyelt kérdés

Úgy ennék már egy jó gyros tálat. Nem vagyok hozzáértő, szóval nem kell nekem az igazzzzy fancy görög gyros, csak finom legyen a hús, meg ne szottyadt a zöldség, normális szósz... szóval egy normális gyorskaja, na, nem gourmet élményre vágyom.


Netpincéren nézelődök, meg próbáltam keresgélni neten, a Hari kebabról zengenek ódákat, de kipróbálni még nem tudtam, mert bsznak bekapcsolni az online rendelést, hiába hirdetik magukat fészen kb napi szinten. Ilyen irányú kérdésekre meg még csak nem is válaszolnak, hogy miért nincs, szóval ez a hozzáállás nálam kuka.


Tudtok ajánlani valamit? Esetleg olyat, aminek van kiszállítása Zuglóba?


2021. szept. 20. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kispesten van a piacon egy, azt hiszem, Kebab City Premium a nevük. Az tuti, hogy a szlogenjük az “ország legintenzívebb fűszereivel”. Azt nem tudom, hogy ez igaz-e, de tényleg nagyon finom, fűszeres, nem mócsingos.
2021. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leonidas Gyros
2021. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pasa kebab
2021. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3, Na a Pasa a másik, egyszer rendeltünk onnan (Thököly), igaz, hogy rohadt lassan hozták ki, de finom volt.

Azóta képtelen vagyok újrarendelni, mert Netpincéren mindig "hamarosan újra kinyit" állapotban van... a múltkor megörültem, hogy lehet onnan rendelni, mire kosárba pakoltam mindent, megint kikapcsolták vagy zárolták vagy nem tudom, mert már csak másnap ebédre engedte volna elküldeni...

2021. szept. 20. 22:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 20. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg hol laksz. A 16 ban a Rakosi uton vagy egy nagyon nagyon jo. Azt hiszem csupa csili grill vagy valami ilyesmi a nevuk. En szemelyesen jarok oda, mert kozel van. Mindig friss, nagy az adag es nem elszallt aron adjak. :D
2021. szept. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!