Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért puffog a vendég, amiért...

Miért puffog a vendég, amiért nem vagyunk SZÉP kártya elfogadó hely?

Figyelt kérdés

Ez csak egy opció, nem alap feltétel. Mégis az összes fel van háborodva, lepontoznak, felállnak és elmennek.


(Bankártyás & többféle készpénzes /Ft., $, €/ fizetési lehetőség viszont van)


2021. okt. 17. 12:43
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
93%
#29 "követeli az étteremvezetőt, csak ugye ő meg nem dolgozik minden nap" Nincs egy helyettes, v. egy idősebb pincér, aki ilyenkor foglalkozzék a reklamációval?
2021. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
65%
31, dehogy nincs! De az a reklamáló szemében nem ér semmit. Ő mindenképp az étteremvezetővel akar beszélni. És azon is megsértődik, ha nem adjuk meg neki a privát telefonszámát, hogy fel tudja hívni most azonnal.
2021. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
95%
Már komolyan az Ételek-italok fórumba jár sírni a polfórumból az az egy szem libertárius dilettáns, aki mindig sír a többkulcsos adók ötletén?😂😂
2021. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
90%

#32 Azt kell mondani, hogy ő a főnök. Nyilván nem a pikolófiúra.

#33 Ez a vendégre, vagy a vendéglősre vonatkozik?

2021. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
88%
Mi a baj a szépkártyával? Az hogy neked nincs?
2021. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem tetszik a Szép-kártya, a vendégnek nem tetszik, hogy nem fogadod el. Kvittek vagytok.
2021. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis az összes fel van háborodva, lepontoznak, felállnak és elmennek."

A vendégnek miért nem lehet véleménye?

2021. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

#29 "ilyen gyökerek ne is jöjjenek" "Tisztelt" Vendéglátósok! Kik mehetnek?

Múltkor írta vki itt a GYK-n, hogy 3X kérdezte meg a pincértől, hogy egy étel "fantázia neve" mit jelent. Miután a pincér harmadszorra sem válaszolt, otthagyta az éttermet. Erre is az volt a válasz, hogy nincs szükség olyan vendégre, aki tudni akarja, hogy mit kap a pénzéért.

Engem azért cikiztek, mert eljöttem egy teraszról, ahol 28 perc alatt nem voltak képesek kihozni egy pohár martinit.

Valahol tegyétek közzé, ki mehet vendéglátóhelyre!

2021. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
78%

#29 "lepontoznak, felállnak és elmennek".

A lepontozással kapcsolatos felháborodásod úgy-ahogy értem. A vendégnek ne legyen véleménye! De az, hogy "felállnak és elmennek" miért baj, addig kell találgatniuk, amíg ki nem találják, mivel tudjátok kiszolgálni? (Halászcsárdában nyilván nem rendelek csülköt, vagy pacalt).

2021. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
90%

Én is vendéglátós vagyok, de nem értek egyet a kérdezővel, alkalmazkodni kell a vendégekhez. Ők hozzák a lóvét a cégbe, nekem is azért van munkám.

Tény és való, hogy nagyon nehéz egy munka a vendéglátás, rohadt stresszes, nem családbarát, nincsenek ünnepek, se hétvégék. Nagyon nagy a munkaerőhiány, nem véletlenül. Például Ausztriában csak az a terminál amik a szállodákban vannak, és fizethetnek vele a vendégek kártyával 2000 Euró fél évente. Csak azért, hogy a vendég tudjon kártyával fizetni. Akkor most ne legyen kártyás fizetési lehetőség mert 2000 Euró 6 havonta a terminál? Alkalmazkodni kell a piaci igényekhez. Nekem se tetszik sok minden. Viszont ez a popszakma ez ilyen.

2021. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!