Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Átlagos jövedelemi viszonyok...

Átlagos jövedelemi viszonyok mellett érdemes elmenni egy Michelin-csillagos fine dining étterembe csak hogy kipróbálja az ember? Megéri azt a pénzt, amit elkérnek egy ilyen helyen vagy utólag nagyon megbánnám?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es válaszolóra tessék hallgatni és még év végéig csípni egy helyet az Olimpiában. Ott 50k két főre elég tud lenni, ha nem a legdrágább borokat iszod és minőségben szerintem bőven hozza a Borkonyha vagy akár a Costesek minőségét. A SALT is remek, talán a legizgalmasabb dolog most a városban. Amivel nem érdemes elcsábulni szerintem az a Rumour. Jól főznek, de ennyi pénzért már a város bármelyik helyén kapsz ételt és azért vannak magasabb szinten dolgozó éttermek.
2021. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit azért tudni kell, hogy ott nem egy nagy tányér pörköltet adnak nokedlivel, amivel pukkadásig lehet enni magad, hanem több fogásból kis adagokat, amik ízben, állagban, színben úgy vannak összeállítva, hogy egymás után optimális élvezetet adjanak, és a menüsor végére leszel jól lakva, de akkor sem kajakóma szinten.

Ha ez így az elvárásaidnak megfelelö, akkor érdemes elmenni, ha a pörkölt-nokedli-kajakóma frakcióhoz tartozol, akkor garantáltan csalódás lesz.

(A pörkölt-nokedli-kajakóma megjegyzést nem leminösítöen értem, egyszerüen csak így lehet egy étkezési stílust a legjobban szemléltetni, szóval elöre elnézést mindenkitöl, ha számára sértönek tünne!)

2021. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ amúgy miket eszel. Lehet hogy meg sem éreznéd a különbséget, vagy csupa olyan kaja lenne amit meg se eszel. Ha amúgy is érdekel komolyabban a gasztronómia, akkor érdemes lehet.
2021. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Olimpiába menj el hamar, mielőtt bezár!
2021. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
@14 Most már esélytelen foglalni, nem rég posztoltak, hogy annyi emailt kaptak, hogy válaszolni sem tudnak rájuk. Én még pont megcsíptem egy helyet.
2021. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!