Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy jó szakács is lehet néha...

Egy jó szakács is lehet néha válogatós?

Figyelt kérdés

Egy fine dining étterem séfjénél vajon sosincs olyan, hogy egy alapanyagot egyszerűen nem kedvel?

Hogy készít finom ételt spárgából, ha ő maga nem kedveli az ízét, ugyanakkor szezonban szinte elvárás a vendégek részéről, hogy legyen ilyen a menüsoron?



2019. jún. 5. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy nem szereti, tudja hogy milyen íze van, és hogy milyen módokon lehet elkészíteni. Ha nem kóstolta volna, honnét tudná, hogy nem szereti?
2019. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Nincs köze a 2-nek egymáshoz. Attól, hogy mondjuk nem szeretem a spárgát, vagy a pacalt, még tudnom kell, hogy hogyan kell elkészíteni, és meg kell tudnom határozni, hogy mikor jó.

Azt, hogy nem szeretem, a kutyát nem érdekli. Nem hobbiból főzök, hanem a fizetésemért.

Ezt elég könnyen külön lehet választani. Nem sok ilyen jellegű problémával találkoztam, pedig jó sok szakácsot ismerek.


Egyébként igen, persze, lehet válogatós, tehát nem azt eszi ebédre, amit nem szeret. :)

De pont azért mert "jó" szakács, nem hátráltatja a saját ízlése a vendégek kárára, és a nem kedvelt dolgokat is jól el tudja készíteni.

2019. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl ugyanúgy meg is kóstolja a szakács azt is,amit nem szeret,és marha jól elkészíti. Az,hogy ő nem szereti egy dolog,de attól tudja milyennek kell lennie .
2019. jún. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!