Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jogilag/élelmiszer biztonságil...

Jogilag/élelmiszer biztonságilag, ez megvalósítható lenne idehaza?

Figyelt kérdés
Étterem különtermében, előre bejelentkezés alapján, nőről enni? [link]
2021. dec. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem azért ha híre megy, utánna néznének az biztos, már csak amiatt is hogy prositúció-e.


Higéniai szempontból ameddig a kaja nem közvetlen a bőrön van, elvileg nincs vele baj, kivéve a csaj ha rászuszog a kajára...

2021. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem soha mi ebben a jó. Vagy ezt csak azokat izgatja, akik még sosem láttak női testet?
2021. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltam és ha nekem lenne éttermem, lenne az a pénz, hogy megengedjem, hogy valami nő ZÁRTKÖRŰ(!) rendezvényen felfeküdjön az asztalra és TI ráborogassátok a kaját és onnan eszitek meg. Az étel minőségéért, higiéniájáért addig felelek, míg azt a konyháról neked kiviszik.

Hogy te utána mit csinálsz vele, a te dolgod! Ha a szomszédod fejére borítod és onnan eszed meg, a te ügyed!

De semmiképp nem tálalnám fel az ételt senki pucér testén, a pináját is beleértve. Nem vagyok öreg, csak igényes, nekem ez gusztustalan lenne, bármilyen nemű az illető.

2021. dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát az orális szex esetében furcsább dolgok is vannak, nem de bár ?
2021. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!