Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Baráti pár jön át a héten pár...

Baráti pár jön át a héten pár órára délután. Mit illik ilyenkor enni adni?

Figyelt kérdés

Ebéd után lesz, tehát nem meleg ételre gondoltam. Nálunk gyerekek vannak, nekik nincs. Nem lesz időm nagyon sütni, de azért tudok készülni keveset. Délután megyek boltba. Most valahogy tök tanácstalan vagyok.


Akikkel rendszeresen osszejárunk barátok, velük ebből nem csinálok ügyet, van hogy rágcsa van, van h pizzát rendelünk, van hogy szendvicseket készítek.

De ők most egyszeri alkalom lesz.


2021. dec. 27. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

A szendvics miért nem jó?

Én toast kenyérből készítek három emeletes szendvicset általában, háromszög alakúra vágom, úgy könnyebb enni.

2021. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Bolti leveles tésztát tölts meg tejföllel kevert darált sonkával ill. virslidarabokat tekerj háromszög alakú tésztába, kend meg tojással és szórd meg sajttal, és süsd meg, finom és gyors.
2021. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Épp karácsony után vagyunk, mindenki dugig van a karácsonyi kajákkal. Én ilyenkor megnéznék pár karácsonyi kaját újrahasznosító videót, rengeteg ilyen van a neten, és valami könnyű kajába, salátába tenném. Sok saláta, rá valamilyen szósz, bele valamennyi a megmaradt sült húsból, felaprítva (amennyit felvesz, vagy elbír, úgyis érezni fogod).


A többi maradékot - kivéve talán, ami tejszínes, tejfölös, mert a tejtermékeket nem szerencsés lefagyasztani - pedig befagyasztanám, jól jön majd a jövő héten, meg azután, amikor az esztendőváltás után rögtön beindul a flúgos futam, és megkezdődnek az egészen Húsvétig (illetve egészen pontosan Nagypéntekig) tartó, monoton, monstre szürke hétköznapok.

2021. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

csipsz, földimogyi, sajtos rudat is lehet kapni készen - valami aprósüti, üdítő 1500-2000 forintból megvan az egész


max vesd fel mint ötlet, hogy rendelhetnétek pizzát.... azt úgyis mindenki szereti 🍕😋

2021. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Gyermektelen párok esetén (én is ebbe a kategóriába tartozom) nyugodtan vedd bele, hogy ezerszer többet tudnak kimozdulni, szóval legyen is kis rágcsa meg egy üveg bor és inkább simán dumáljatok, nem kell ezt túlkészülni.
2021. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Felénk mostanában nagy sláger a csíkokra vágott zöldség (répa, paprika, uborka...) valami mártogatóssal. De ez ízlés kérdése is, van, akinek nagyon nem jön be.
2021. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ 😊
2021. dec. 27. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Aprósütemény
2021. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tipikus előételes téma, vékonyra szelt kolbász, szalámi, sajt. Répa, zellerszár, sóskeksz, és amibe martogatod, salsa, guacamole, hummusz, sajtkrém. Olajbogyó. Bor és/vagy gyümölcslé. Legalábbis mi ilyesmiket szoktunk hasonló alkalmakkor.
2021. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!