Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehet Nyíregyházán olcsón,...

Hol lehet Nyíregyházán olcsón, finomat és jót enni? (főleg késő délután, estefelé)

Figyelt kérdés

Ilyen helyekre gondolok mint pl a Szendóbár a piros ház alatt, ahol reggel 10-ig 600 ft-ért lehet tök finom szendvicseket enni, viszont 10 után már 2x áron van és úgy már nem éri meg...


vagy a Marci Menübirodalma az EU hotel alatt, ahol 1200 ft-ért faszán meg lehet ebédelni (ha dupla adag húst kérsz, úgy 1200-1250 ft a menü levessel és jól lehet vele lakni, csak ott meg már délután 2-3 fele már el van kapkodva a jobb hús nagyrésze... várni kell, hogy kisüssék stb..


Estefelére már nem jut opció, Holiday pizzát szeretem, de nem akarnék mindig pizzát enni.. gyrostál dettó... normális kaját normál áron hol érdemes venni Nyíregyházán késő délután, estefele?



2018. nov. 22. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Én a kínait szeretem nagyon. A tescoban van egy kínais ahol 8 óra után 50 % kedvezmény van.

Ha ez késő, tudom ajánlani a korzós kínaist. Ott fél 7 után van 30 % kedvezmény.

Ha meg nem szereted a kínait, a Pizza Maffiát tudom ajánlani. Van pár menüje, ami 1300 ft körül van (a pizzán kívül lehet kérni frissensülteket és tésztás ételeket is.

A Jósa Falós ételek is finomak és olcsók is. Tudsz venni menüt, ha jól tudom 700-800 ft körül van.

Kicsit drágabb kategória a Csekő, de ott is jól tudsz lakni 1000 ft alatt.

A Marci Menüt is ajánlanám, de azt látom, hogy ismered.

Próbáld ki ezeket, valamelyik biztos fog tetszeni :)

2018. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!