Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek nem piszok drágák...

Szerintetek nem piszok drágák a gyorséttermek? ti mit szoktatok és mennyit enni / fizetni?

Figyelt kérdés

Ritkán szoktam járni kingbe (meki, kfc nem jön be ezekbe évente 2x max mekiből meg csak a mcfreeze fagyi kell) akkor is 99%-ban sajtburgert eszek de most kaptam jó prémiumot és meghívtam magam 2 akciós hamburgerre, csimicsuri meg van valami másikra, emellé kértem oreo shake-t és majd 6 ezret fizettem


Na most egy ilyen hambiért 2500 ft rablás, de az oreo shakeből se azt kaptam amit kértem, mert a képen nagy pohár van én meg kis szutyok papírba kaptam kb. 1.5 decit, majdnem 1000 ft-ért ez is szánalom


Hozzáteszem elvitelre kértem és otthon azt se tudtam melyik a gombás hambi és melyik a csimicsurris



2021. dec. 31. 23:16
 1/9 anonim válasza:
6%
NER cégtől mit vársz?
2021. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Hamburger menü plusz egy db hambi, ez a mekdáneldsz és a börger esetében is megáll ezer Ft alatt. Ez nem kibírhatatlan, csak nem kell cicomázni.
2021. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Én itthon, állítom hogy finomabb hamburgert meg egyebeket eszem, mint egy gyorsétteremben.
2021. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha valamit, akkor a Burger Kinget nem tartom drágának. Durván 2.000 Ft egy Chili Cheese Bacon King, de abban aztán van marhahús és bacon is rendesen. Nekem is elég belőle egyszerre egy, pedig nagyétkű vagyok. Ami tényleg rablás az a KFC, és valamelyest a Meki.
2022. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha drágának találod, akkor miért mégy oda?

Másrészt ha szerinted "rablás" ennyiért adni egy hamburgert, akkor csináld meg otthon olcsóbban. (de azt azért meg kellene érteni, hoyg nem CSAK az alapanyagok ára számít bele, hanem az energiaköltség is, meg a munkadíj is, emellett a cégeknek még rengeteg egyéb kiadása is van, amikre még csak nem is gondolsz).

2022. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
13%
Mar csak az a kerdes, hogy miert olcsobb az USA-ban egy sajtburger, mint itt? Ott kevesebb a munkaerokoltseg? Kevesebb a berleti dij? Nem eppen. Csak tomni kell a NER zsebet, ennyi.
2022. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aránytalanul drága. Pl van itt egy jó étterem, ahol a napi menü 1200-1600Ft, van olyan, hogy nem tudom megenni olyan sok. Nagyon finom, minőségi ételek vannak.
2022. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen burgeres helyekre nem járok, kínaiba szoktam, ahol előre kifizeted, és annyit eszel,amenyit bírsz. Ott elég jó az ár-mennyiség arány.
2022. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#4-gyel egyetértek. A Burger King nem drága, önmagában egy menü sem, de vannak elég jó kuponok is.
2022. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!