Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Burger King és Mc Donalds...

Burger King és Mc Donalds applikáción szoktál találni olyan menű ajánlatot ami nagyon kedvező?

Figyelt kérdés
Egy ideig használtam az applikáción elérhető ajánlatokat. De nem éreztem úgy soha, hogy bármelyik ajánlattal én nagyon jól jártam volna. Aztán mindig úgy jártam, hogy amikor az adott étteremben beálltam a sorba derült ki, hogy rég frissiteni kellett volna az applikációt, így mindig maradtam a hagyományos ajánlatnál, évek óta nem használtam az appot.

2022. jan. 1. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

McDonálds-nál egyáltalán nem. Azt is mondhatnám rá, hogy már-már átverés. Akár ennyit is spórolhatsz ezzel a kuponnal... akár, ha listaáron adjuk össze a kuponon szereplő dolgok árait. De, ha egy sima menüével hasonlítjuk össze, már elenyésző vagy nulla a megtakarítás.

Burger Kingnél viszont szokott egy-két jó ajánlat lenni.

2022. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak a mekiset használom. Alapvetően van rajta 1-2 jó, de a legtöbb kedvezmény nem egy személyre van kitalálva. Az 50%-os krumpli kupon tök jó, de a 4 Bigmac + 2 közepes krumpli + 2 kicsi üditő kupont nem valószínű, hogy bármikor használni fogom. Ha egyedül megyek akkor azért, ha meg mással akkor úgyse szoktak bigmacet enni.
2022. jan. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!