Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen különleges éttermet...

Milyen különleges éttermet válasszunk szülinapra?

Figyelt kérdés

Kerek születésnapot ünnepelünk a családban hamarosan, ehhez keresem a megfelelő éttermet. Nincsenek különleges étkezési igényeink: nincs diétánk, nem vagyunk vegánok sem, szóval ilyen szempontoknak nem kell megfelelnie, viszont szeretnénk egy különleges helyet találni.

Tudtok olyan helyet ajánlani, ami valóban különleges? Ez alatt nem annyit értek, hogy mondjuk nagyon elegáns, vagy csak degusztációs kínálat van, mert számomra nem ettől lesz különleges.

Olyanra gondolok inkább, hogy szokatlan helyszín/enteriőr (pl. tudok olyat, ahol élő fa van az éttemen belül, mert nem vágták ki hanem úgymond "ráépítették" az éttermet. Vagy pl ahol vannak állatok, azt hiszem dzsungel étterem stb stb), vagy van kifejezetten ünnepi köszöntési szokása az étteremnek pl zenével vagy sütivel, esetleg kedvezménnyel ehet az ünnepelt, vagy van egy kifejezett tematikája a helynek, ilyesmi.

Remélem valamennyire át tudtam adni, hogy mi lenne a lényeg, nyitott vagyok minden ötletre, de temrészetesen számít az is, hogy az ételek is finomak legyenek, és inkább a magyaros ételek állnak közel a családhoz- szeretünk jókat enni. :)

Régiónak azt mondanám, hogy Közép-Magyarország, Budapest-Kecskemét-Szolnok és környéke ami elsőként szóbajöhet most, de talán messzebb is megyünk ha valami nagyon megtetszik.



2022. jan. 17. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
#9 Pesten tobb ettermuk is van, de vannak videken is. ez egy all you can eat etterem, fix osszeget fizetsz be per fo naptol es napszaktol fuggoen es az is ettol fugg hany orat maradhattok. foleg kontinentalis etelek vannak, Pesten legalabb ketto etteremben van sushi is, es van ahol grillbar is van. mi azert szeretjuk mert nagyon sok fele etel van, mindenki talal olyat amit szeret
2022. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az ajánlást, a svédasztalos verziót annyira nem preferálom amikor családi ünnepség van, olyankor jobban szeretem ha tányérszervízt kapunk, mert nyugodtabb a hangulat. De köszönöm, lehet hogy a Párommal megnézzük majd az egyik éttermüket. :)
2022. jan. 17. 15:29
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlásokat, nagyon jókat írtatok eddig!

Persze jöhet még nyugodtan!!! :)

2022. jan. 17. 15:30
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Zila kávéház: Van beépített fájuk a télikertben :)

Nem mellékesen isteni a konyhájuk és a cukrászdájuk is. Nekünk az esküvőnk is ott volt, azóta is évente többször járunk oda.

[link]


Kecskemét mellett a Fekete gólya étterem: nagyon hangulatos étterem, jó fej pincérek, fantasztikus konyha. Ha az M5-ön jövünk/megyünk, mindig útba ejtjük.

[link]

2022. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%
Trófea után könnyen a patikába is találhatod magad gyomorrontással.
2022. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A Sir Lancelot nagyon jó
2022. jan. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Én a Rumour-ba mennék el szívesen
2022. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!