Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi volt a leghajmeresztőbb,...

Mi volt a leghajmeresztőbb, elfogadhatatlanabb dolog, amit valaha tapasztaltál pincérként, pultosként egy kaszinóban?

Figyelt kérdés

Vagy akár csak sima külföldi báros, pultos tapasztalatok is érdekelnek. Leginkább olyan, ami kulturális különbségekből ered.

Az egyik ismerősöm mesél néha, de szerintem a felét csak kitalálja.



2022. jan. 18. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Alà nyúlt a pincérlànynak a tata mert megszokta a Balatonnàl Ausztriai hütte.
2022. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Találtam egy szaros bugyit a női mosdó kukájában.
2022. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Ja a kukában volt mi a gond ? Màrmint gondolom ő sem îgy tervezte, de a táskàjàba mègse rakhatta el
2022. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam pultos kaszinóban de 5 év alatt semmi extrát nem láttam. Az emberek nagy része függőként érkezett, játszott, ha nyert akkor folytatta ha vesztett akkor is és addig játszottak amíg el nem fogyott a pénz majd bánatukban leitták magukat, aztán néha kötekedtek, meg verekedtek, de ennyi. Volt pár durva arc aki 2-3 napon keresztül folyamatosan játszott.
2022. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

#3

Azért meglepődni meg szabad ezen,nem?

2022. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!