Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Aki karanténban van, annak...

Aki karanténban van, annak hogyan hozzák ki a rendelt ételt?

Figyelt kérdés
Oké, hogy előre kifizeti az ember kártyával, de akkor is kontaktusba lép az ember a futárral. Vagy elég olyankor a szájmaszk? Gyorsan átveszem és ennyi? Vagy ez hogyan működik? Bocsi ha hülye kérdés, de ilyenkor nem tudom, hogyan működik a dolog. 😄

2022. jan. 21. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Becsönget és leteszi az ajtó elé. Vagy a párkányra.
2022. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért kerülne kontaktusba? Leteszi a küszöbre.


Én nem vagyok karanténban, de a heti ebédemet hajnal 5 körül hozza a futár, így én sem találkozom vele.

2022. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De honnan tudja, hogy karanténban vagyok és le kell tennie a küszöbre? Vagy amikor becsenget, akkor mondjam neki?
2022. jan. 21. 15:02
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Érintkezésmentes kiszállítást kérsz mikor leadod a rendelést. Kifizeted előre kártyával.
2022. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Foodpandán lehet kérni érintésmentes kiszállítást, akkor az ajtó elé teszi le a futár. Vagy rendelésnél a megjegyzésbe is beírhatod, hogy csöngessen be vagy hívjon fel telefonon, amikor odaért, de nem mész ki, csak hagyja ott.
2022. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Kiteszel az ajtó mellé egy sámlit, vagy egyebet, rajta egy cetlivel, hogy "Karanténban vagyok, kérem ide tenni az ételt!" akkor nem a lábtörlőre teszi. Nem olyan bonyolult ez.
2022. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Erről az érintésmentes kiszállításról, még nem hallottam, de akkor így fogom. Amúgy eddig akárhányszor írtam valamit a megjegyzésbe, sosem vették észre, vagy nem foglalkoztak vele.
2022. jan. 21. 15:19
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
B verzió: kiragasztasz egy cetlit a csukott ajtóra vagy ha nem kell ordibálni, hogy hallja, akkor simán úgy mondod neki. Épületbe beengeded, lakásajtót nem nyitod ki míg ott van.
2022. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Kikiabálsz neki az ablakon, hogy ne jöjjön fel, és leengedsz kötélen egy vödröt, és felhúzod vele a kaját. Ezt a legtöbben így csinálják, szóval nyugodtan csináld így, senki nem fog emiatt megbámulni, vagy ilyesmi...

...mondjuk a menőbbek drónnal csinálják, csak mondom.

2022. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
foodpandán pl be lehet xelni hogy érintésmentesen kéred, nem is kell külön megjegyzés
2022. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!