Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Teletálnál lehet kérni, hogy...

Teletálnál lehet kérni, hogy hagyják pl.: Az ablakban a kaját?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy tudnék sokszor rendelni, hogy még dolgozom.

2022. febr. 3. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A futárral mindent meg lehet beszélni, de ajánlatos valami biztonságos helyben megegyezni, hogy a kaja nem menjen tönkre ill. mindkét fél számára legyen a megoldás biztonságosan megnyugtató és illetéktelen személy ne bonyolódhasson bele a dologba. Nálunk a futár kapott nyitókódot a lépcsőházi kapuhoz és felhozza az emeletre az ételt a bejárati ajtónknál levő ládára. Igaz, hogy az emeleten mi vagyunk az egyetlen lakás.
2022. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első rendeléskor légy otthon és beszéld meg a futároddal. Lehet neki lesz biztonságosabb ötlete is.
2022. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Az nem lenne megoldás, hogy megrendeled amikor tudod (akár délben) és jelzed hogy kb. 6 körül hozzák (mire hazaérsz)? Hasonló helyen dolgozok és rendszeresen futnak be ilyen és ehhez hasonló kérések. Ha nem is tudjuk 6-rá odavinni (persze igyekszünk), de figyelünk rá, hogy inkább később érjen oda mint előbb, hogy a vendéget otthonérjük.
2022. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiviszik a munkahelyedre is ha azt a címet adod meg, én így szoktam. Ha szabadságon vagyok akkor a bejárati ajtóra akasztja amire előzőleg egy táskát teszek ki. Ilyenkor nem lesz gond, de nyáron nem lehet fél napokat a kaja a melegen.
2022. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Mivel nagyjából az összes rendelést így hagyják ott (nincs idejük megvárni, hogy te 2 perc alatt odaslattyogj a kaputelefonhoz, le-fel-le lift, kinyisd neki, stb.), így igen.


Megbeszéled vele az első rendeléskor, ahogy az első írja. Mondjuk háza válogatja, de nálunk a 6 lakásos szinten sem dívik másik kajájának a lopkodása.

2022. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szó nélkül a kapura volt akasztva...nagyban vártam őket, erre valamikor meglattam, először azt hittem, a néni hagyott itt valamit, akitől tojást veszünk...
2022. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet, szüleim házánál pl kint van egy teletál feliratú hűtőláda, meg van beszélve a futárral hogy abba teszi bele.
2022. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!