Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha a Teletálnál a Szép kártyás...

Ha a Teletálnál a Szép kártyás fizetést választom, akkor online meg is történik a fizetés?

Figyelt kérdés
Tehát lehet szép kártyával fizetni online? Megadtam a kártyaadatokat és azt írta, hogy a tranzakció sikeres. De a a teletál honlapján meg azt írják, hogy szép kártyás fizetésnél a futár hozni fogja a terminált. Szóval nem értem, hogy most ez hogy van.

2019. szept. 9. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már rágebben rendeltem tőlük, szóval nem friss tapasztalat, csak ahogy én gondolom. Ha fizettél online és minden rendben volt, akkor ki van fizetve. Csak valszeg van olyan opció is, hogy nem fizetsz előre, hanem mikor megérkezik a futár, nála fizetsz szép kártyával. De ha kaptál e,ailt, hogy sikeres tranzakció, akkor jó vagy. Meg is tudod nézni a fiókodban, hogy van-e kifizetetlen tételed.
2019. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig OTP Szép Kártyával fizetek online. A futár nem hoz semmilyen terminált. A fizetési módnál lehet kiválasztani és ugyanúgy tovabbirányít mint bankkártyás fizetés esetén.
2019. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 és ilyenkor adsz borravalót kézpénzben? illik?
2020. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!