Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A vendégnek mindig igaza van?

A vendégnek mindig igaza van?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha nem?

2022. febr. 7. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan miért lenne?

Mert a viktoriánus angliában valaki egyszer kitalált egy ilyen mondatot?

2022. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
NIncs
2022. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nincs mindig igaza.

Azonban a vendéglátónak mérlegelnie kell, hogy mennyire fontos számára a jó hírük, illetve mennyire szeretnének pikk-pakk csődbe menni.

Nálunk volt egy éttermecske, a futár egyszer hazugságnak nevezte, hogy kifizettem egy bizonyos dolgot előre. Sajnos rábszott, mert számlával tudtam bizonyítani az igazamat. Kívántam nekik egy kedveset...Egy hónap múlva csődbe mentek.

2022. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen nem mindig a vendégnek van igaza.

De ezt egy jó vendéglátós diplomatikusan intézi, akármilyen hülye a vendég, mert belőlük él.

Egy rossz értékelés romba dönthet 100 jót, ha az megfelelő szókészlettel van leírva, mert az olvasója annak fog hinni, vagy legalábbis nem kockáztat.

2022. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A mondat képletesen van értve, nem szó szerint! A lényege, hogy a valamit okkal vagy ok nélkül kifogásoló vendég is a végén elégedetten távozzon, ha igaza volt, ha nem.
2022. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egy főnököm mondta: A vendégnek addig van igaza amíg betartja a szabályokat és kulturált hangnemben beszél.
2022. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!