Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Rendeltem egy pizzát, egy...

Rendeltem egy pizzát, egy csirkés dürümöt,és egy nagy colát. A kiszállításnál, átvételkor közölte a futár,hogy cola helyett Fantát hozott, és csirkés dürüm helyett borjú húsosat. Legközelebb ha ilyen lesz,kötelességem átvenni?

Figyelt kérdés
Sehol nem jelezték,hogy ezek kifogytak náluk, a futár, az átvételkor közölte,hogy ezt tudta hozni,mert amit rendeltem elfogyott.
2022. márc. 13. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Át sem kellett volna venned ha neked ez problémát jelent. Jobb helyeken ilyenkor még az étel elkészítése előtt felhívják a vendéget, hogy mi a helyzet és ekkor még el tudja dönteni a vendég.
2022. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1/1.Én is erre gondoltam,hogy vajon miért nem hívtak fel? Még egyszer biztosan nem veszem át. Ha a párom sem szeretné a borjú húsos dürümöt, ráfáztunk volna..
2022. márc. 13. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a futárnak ezt adták ki feladatnak hogy azt hozza e és közölje veled hogy ez van. Nem lettél volna köteles átvenni mivel kiszállítás előtt nem egyeztettek veled erről, de átvetted és az étterem megkapta érte a pénzt tehát rád tudtak sózni mást. Aztán az is lehet hogy volt amit kértél csak az amit kaptál nem fogyott annyira és gondolták a futárral elküldik hogy próbálja rád tukmálni ami sikerült mert átvetted.


Fogd ezt fel tanulságnak. Ha még egyszer ilyen van a futárt lhajtod és vigye vissza amit kivitt aztán hívd fel az éttermet és kérd őket számon és mondd meg hogy legközelebb ha ilyen van kiszállítás előtt hívjanak fel téged egyeztetni hogy mi van mi nincs, vagy többet nem vásárolsz tőlük. Ennyi.

2022. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
Egyszer nekem is mást hozott, ment szépen még egy kört, mert nem vettem át.
2023. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!