Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek van bármi értelme...

Szerintetek van bármi értelme a Foodpandás számlálónak és a GPS-es parasztvakításnak?

Figyelt kérdés
Wolton látom, hogy mikor megy a kajáért a futár, jelzi ha nincs futár, és látom merre járkál. Győrben, mikor utoljára Pandáról rendeltem, visszaszámolt 50 perctől, eljutott oda h már csak 5 perc a kiszállításig, az 5 perces jelzés volt a képernyőn fél óráig, majd az utolsó percben láttam, mikor már tényleg jött, hogy hol halad. Ez akkor csak egy néphülyítés, semmi értelme, vagy nektek pontos szokott lenni? Nekem az volt az érzésem, hogy még a saccolás is értelmetlen, hogy mikor fog elindulni a futár. Betesznek egy órát, ami nem kapcsolódik semmihez, és remélik, hogy elhiszed, hogy az mér is valamit.

2022. ápr. 9. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Hozzánk mindig hamarabb jön, akár 20 perccel is, szóval leálltam az ilyen „előtte még gyorsan elmegyek szarni és leviszem a szemetet is” gondolatokkal :D
2022. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés vagy, mert legalább nem kiszáradva érkezik a kaja, de erősíted azt a gondolatomat, hogy igazából nem mér az az óra semmit :)
2022. ápr. 9. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem eddig a legtöbbször pontos volt, de igaz, hogy a közelből (értsd: kb mx 20kmes körzetből) szoktam rendelni.
2022. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt olyan, hogy az utolsó félórában folyamatosan még 5 percet mutatott. de ez étteremfüggő. A mekiből mindig megjön stabilan 20 perc alatt, vagy hamarabb, de van olyan étterem, ahol 2 óra legalább. Na, onnan nem szoktunk rendelni. És kétféle módon mutatja: az egyiken konkrétan térképen, hogy hol jár a futár, ez pontos is, vagy csak kiad egy motoros képet, hogy már elindult, na az lutri. Sajnos nálunk már alig van honnan rendelni, minden jó étterem becsődöl, itt csak rántott húst meg szar pizzát esznek a helyi prolik.
2022. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tud ilyet a Foodpanda? :D
2022. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert a futárra rádobnak több címet, és az előző helyen felvettel várakozik a másikon 15 percet. Én meg kapom a vendégtől a szar értékelést mert "hideg, száraz" Nem lehet náluk időt állítani, a wolton igen. Ha nincs nagy forgalom rányomok, hogy 5 perc, ha nagyobb akkor 30 perc, és akkor jön érte a futár. Mi be is fejeztük a food pandával.
2022. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A futár helyzetét pontosan szokta jelezni. A számlálónak meg szintén lenne értelmes, ha valós, vagy ahhoz közeli adatot mutatna. De mikor rendelek, kiírja, hogy 25-30 perc, majd mikor letelt a 25, küldi az értesítést, hogy az étterem elkezdte elkészíteni a rendelést, és újra 30 percet mutat a számláló, majd a 30 perc leteltével 10 percig azt, hogy kevesebb, mint 5 perc, na az nevetséges és felháborító.

Egy szerencséjük van: nem szállít hozzám a Wolt ugyanabból a mekiből, ahonnan a Foodpanda igen, ezért még nem hagytam ott őket teljesen.

2022. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!