Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC dolgozó mennyit ehet?

KFC dolgozó mennyit ehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár hét múlva megyek először diákmunkásként KFC-be, nagyon várom már, viszont nem tudom, hogy az étkezés hogyan lesz megoldva.


Nem találtam nagyon semmi infot erről, csak annyit, hogy a szeretlekmagyarorszag.hu oldalon egy cikkben azt írják, hogy a legtöbb kfc étteremben korlátlan a dolgozói fogyasztás. Igaz ez?


Kinek milyen tapasztalata van, ahol Te dolgozol/dolgoztál, hogy működött ez? Milyen gyakran ehettél, mennyit és mit?


Előre is köszi!



ui: Illetve ha van bárkinek bármi tippje, tanácsa, örömmel meghallgatom, mindenre kiváncsi vagyok :)



2022. ápr. 30. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy étterembe fogsz menni dolgozni, van ott kaja bőven. Kapsz majd kártyát amivel kedvezményesen (a Burgerben 50%, gondolom a KFC-ben is hasonló) vehetsz magadnak ételt, bármikor, bármennyit.
2022. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!