Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért kell gyerekmenüként...

Miért kell gyerekmenüként paradicsomostésztával tömni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Főleg németeknél ilyen ikeás gyors kajáldában látom, de egyéb vendéglátóhelyeken is, hogy gyerekmenü=paradicsompürés tészta.


Úgy gondolják, hogy ezt annyira ellenállhatatlan gyerekeknek, vagy hogy egészséges? Vagy nem viszi a gyerek foga a normális ételt?

Vagy csak annyi, hogy itt kis befektetéssel le lehet húzni a szülőket?



#gusztus #paradicsomos tészta #Paradicsomos spagetti #Paradicsomos szmötty
2022. máj. 20. 15:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
94%
Szóval továbbra is az a bajod, hogy a többséggel ellentétben te nem szereted a paradicsomot. És nem bírsz azon túllépni, hogy a többség hogy szeretheti.
2022. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Vegánok kíméljenek. :)
2022. máj. 20. 17:36
 23/45 anonim ***** válasza:
89%

"De úgy adják elő, mintha mindenki ezért rajongna"

kik?? molinokon hirdetik hogy zabalj paradicsomos tesztat?? teveben is azt reklamozzak?

2022. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

“ Mert arra a kis(fél) adagot találták ki.”


Na igen, gyerek koromban ez volt, gyerekadag majdnem mindenből. Mondjuk 9-10 éves kortól már fél fogamra nem volt elég, de ez más kérdés.

2022. máj. 20. 17:39
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
De ez továbbra is létezik, a gyerekmenü nem ennek a helyettesítése.
2022. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, mi a jó eget nem lehet azon érteni, hogy az étterem azért teszi az adott ételt az etlepra, mert arra van igeny? És azon, hogy ne, kötelező q gyereknek gyerekmenüt rendelni, simán rendelhetsz neki bármi mást az étlapról.
2022. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

“ molinokon hirdetik hogy zabalj paradicsomos tesztat??”


Ha nem is molinón, de már emberméretű plakáton ez jön szembe az ikeában befelé, holott vannak finom dolgaik is:



[link]


Mert ez kell a gyerekednek, ugye milyen ínycsiklandó? És még bijó is ám...

2022. máj. 20. 17:47
 28/45 A kérdező kommentje:

“ jó eget nem lehet azon érteni, hogy az étterem azért teszi az adott ételt az etlepra, mert arra van igeny?”


Ha jártál valaha marketing órára, elmondták, arra van igény amire felkeltik. Külön tudományág, hogy hogy keltsék fel egy termékre az igényt.


A kevencem volt, egy cégnél adott termék tartozékáról mélyen hallgattak, majd a dobozban levő kis füzetben láttam meg, hogy létezik ilyen is, akartam rendelni, de hát usából nem szállítanak. Mert hát... nincs igény. Persze bakker, ha eldöntitek hogy hallgattok róla, nem fog a vevő ötletelni, hogy mi lehetne még.


De elkanyarodtam, vissza a paradicsomos gourmet ínyencségekhez.

2022. máj. 20. 17:53
 29/45 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, aspergeres vagy?
2022. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
20%
Ettől én is rosszul vagyok. Ha otthon sem kap mást a gyerek, csak paradicsomos spagettit, sült krumplit és rántott csirkét, akkor persze, hogy nem fog megkóstolni semmi mást az étteremben sem. Nem kellene adni alá a lovat még azzal is, hogy ugyanezt kínáljuk neki gyerekmenü címén.
2022. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!