Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lesz valaha Magyarországon...

Lesz valaha Magyarországon Taco Bell?

Figyelt kérdés
Láttam,hogy Európában egyre népszerűbb ez a taco téma és Romániában van.Tudtommal mi "fejlettebbek" vagyunk még is a hiresebb éttermiláncok mind Romániát választják Magyaror. helyett! Válaszotokat előre is köszi!

2022. máj. 30. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

ez nem csak a fejlettségtől függ...


Az adott cég expanziós üzletpolitikájától elsősorban.

Lehet, van valami romániai származású az amcsi górék között, és azért mentek oda. És még kéttucat másik ok is lehet...

2022. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de én is örülnék neki! Taco Bell, Chipotle - ezeket végigenném már:)
2022. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Japán Gulyás ***** válasza:
84%
A Taco Bell az amcsi gyorséttermek legalja, messze a Pizza Hut, Subway vagy Domino's színvonala alatt, nagyjából az itthon elérhető Laci Konyhák mexikói ízesítésű változata. Semmiről nem fogsz lemaradni, ha nem lesz Magyarországon, legfeljebb 3 napnyni rotyizástól és ételmérgezéstől eltekintve.
2022. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Endr 72 ***** válasza:
44%

Ez nem fejlettségi kèrdès.

Akár te is megteheted a franchise-t. Mondjuk sokat nem vesztünk vele. A TB, egy egyszerű gyorèttermi lánc Amerikában, ahol meghonosodott a mexikói ízvilág.

Nálunk nem biztos hogy menne, ès mint minden amerikai szar, csilliárd áron menne, mint minden más.

Lásd pl Subway.

2022. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #4 véleményével...


Szerintem bármelyik texmex büfében, étteremben nagyságrendekkel finomabb kaját kapsz Mo-on, mint ezek az amcsi sz.rok... Amik jó eséllyel ízfokozókkal telenyomott porokból és hasonló összetevőkből készülnek - hogy a világon mindenütt ugyanazt az ízhatást biztosítsák (franchise szabályoknak megfelelően).

2022. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Én Spanyolországban ettem Taco Bellben és egyáltalán nem volt rossz. Persze gyorséttermi szinten nézve, jobb volt, mint a KFC mostanában. (pedig régen szerettem) Én nem bánnám, ha letne itt is, vagy Five Guys. Változatosabb lenne a gyorséttermi felhozatal.
2022. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!