Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyi volt a legtöbb idő...

Mennyi volt a legtöbb idő amíg megkaptad a kajádat a Mcdonalds-ban?

Figyelt kérdés

Egy évben kb 3 alkalommal betérek a mekibe, szóval nagyon nem sűrűn.


Viszont a legutóbbi látogatásomnál erősen elgondolkoztam a panaszkönyv és a pénzem visszakérésén.


55 percig vártam 3 sima sajtburgerre, 4 dl kólára.


Sűrűn elnézést kértek, nem is csaptam patáliát, de gondolkodóba ejtett, hogy ha gyors étterem, akkor milyen a sima?


Így elmentem egy " igazi " étterembe másnap, ahol gulyás levest, sült őzgerincet kértem barna rizs ágyon. Hozzá egy pohár bort, majd desszertnek egy tiramisu-t.


Nagyjábol negyedórát vártam az ételre.


Neked mennyi volt a legtöbb idő amig még komoran bár, de elnézted a késést?



2022. jún. 13. 00:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
7perc, ma
2022. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
15 perc kb
2022. jún. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5x voltam összesen, legutóbb 8 éve
2022. jún. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt pár évben szerintem sose volt 10 percnél több, de inkább 5. Mennyi idő után szóltatok?
2022. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

"55 percig vártam 3 sima sajtburgerre, 4 dl kólára."


"Így elmentem egy " igazi " étterembe másnap, ahol gulyás levest, sült őzgerincet kértem barna rizs ágyon. Hozzá egy pohár bort, majd desszertnek egy tiramisu-t."


Azt ugye tudod, hogy az étel (bámilyen) elkészüléséhez idő kell? Nyilván egy gulyásleves, sem semmi más, nem készül el 15 perc alatt, szóval melegített kaját kaptál. Van, hogy megcsúszanak a gyorskajáldák is, pláne foodpanda és hasonlók miatt. De ha igazi, frissen készült ételt szeretél enni, akkor nyilván több időbe telik elkészíteni és többet kell rá várnod, mint a melegített kajára.

2022. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

#5#

Valójában mellékes, hogy egy étteremben mennyi idő alatt viszik ki a megrendelt ételt, azt nem is kellett volna megemlíteni.


A lényeg, hogy a McDonald’s önmagához teljesít nagyon alul a vendégek hosszú ideig tartó várakoztatásával.

Ennek az étteremláncnak ugyanis valamikor a gyorsaság volt a védjegye, ha a vendégeket nem tudták szinte azonnal (1 percen belül kiszolgálni), nyitottak egy másik "bódét" is a közelben... ezzel az üzletpolitikával lett népszerű a McDonald’s, ha valaki enni akart szinte azonnal megkapta a kért adagot.

Ez már régen megváltozott, a McDonald’sban is elterjedt hogy bizony várni kell néhány percet, no de azért ne férjen már bele, hogy sokszor negyedórákban is mérhető a várakozási idő.

2022. jún. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű valami technikai gubanc volt.
2022. jún. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Több mint mint fel óra ,és ez fel éve volt .cserébe kapott tőlem egy szép negatív értékelést Google Maps.
2022. jún. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Kb.fél óra után szóltam,hogy még nem kaptam meg a szendvicsemet. Elnézést kértek és kaptam ajándékba egy fagyit. Elnézték, van ilyen.
2022. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Egy bő óra kb.. Ha eszünk is mekis kaját, inkább rendelni szoktunk, de egyszer úgy jött ki a lépés, hogy inkább bementünk az étterembe. 2 menüt kértünk szóval semmi extra és tényleg vártunk vagy egy órát rá. Hozzá teszem, tele volt az étterem, van mc drive is és jöttek mentek a woltos, pandás futárok is. Előttünk is kiakadt egy nő, hogy két hambira vár már mióta.. Aztán egyszer csak eltűnt a mi sorszámunk, (90+ nem emlékszem) és kezdődött elölről, akkor már odaszóltunk, hogy mégis mi a helyzet. A nő meg csak annyit mondott, hogy ja igen, bocsi hozom.. Mindegy nem panaszkodtunk, de azért tényleg idegesítő tud lenni, ha házhoz rendel az ember úgy kB 20-25 p.
2022. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!