Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyi volt a legtöbb idő...

Mennyi volt a legtöbb idő amíg megkaptad a kajádat a Mcdonalds-ban?

Figyelt kérdés

Egy évben kb 3 alkalommal betérek a mekibe, szóval nagyon nem sűrűn.


Viszont a legutóbbi látogatásomnál erősen elgondolkoztam a panaszkönyv és a pénzem visszakérésén.


55 percig vártam 3 sima sajtburgerre, 4 dl kólára.


Sűrűn elnézést kértek, nem is csaptam patáliát, de gondolkodóba ejtett, hogy ha gyors étterem, akkor milyen a sima?


Így elmentem egy " igazi " étterembe másnap, ahol gulyás levest, sült őzgerincet kértem barna rizs ágyon. Hozzá egy pohár bort, majd desszertnek egy tiramisu-t.


Nagyjábol negyedórát vártam az ételre.


Neked mennyi volt a legtöbb idő amig még komoran bár, de elnézted a késést?



2022. jún. 13. 00:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer volt majdnem 8 perc is!!

Meghogy ,,gyors'' étterem, felháborító volt, a panaszkönyvbe is beírtam!!!

2022. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
15 percnél tovább nem várok, hanem otthagyom őket a picsbe (kivéve, ha nagy a sor, úgy oké, de amikor senki nincs, és mégis tök lassúk, na azt nem).
2022. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
45 perc. 20 perc után szóltam, elnézést kértek, de még mindig várnom kellett. Adtak egy almáspitét ajándékba sűrű elnézések közepette.
2022. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nekem épp, hogy odaböfögték, hogy bocsi. Semmit nem kaptam pluszba. Bár nem volt rá igényem, de a gesztus jól esett volna.
2022. jún. 13. 15:23
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Kb. 30 perc, de az a nyugatinál volt, a legnagyobb tömegben. Más mekiben még nem fordult elő velem ilyen, pedig sokat járok (tudom, tudom...). A Burger Kingben viszont többször fordult elő hasonló, DE ott már 15 perc után is bármilyen desszertet választhattam volna kárpótlásul (tehát 250Ft-os tölcséres fagyitól kezdve a 900Ft-os shake-ig).
2022. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Miskolcon volt. Igaz tömeg nyomor volt az tény.
2022. jún. 13. 22:46
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer kb 20 percet kellett várnom valami apróságra a Nyugati McDonald's-ban és kaptam egy poharas fagyit kárpótlásként ingyen. Azóta sem kaptam máskor hasonlót, pedig várakozás az sokszor volt.
2022. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Ment mindenkinek a zöld pacsi.


Részemről a konklúzió, hogy inkább főzök magamnak. 🙂

2022. jún. 15. 14:42
 19/21 anonim ***** válasza:
89%
20 perc egy üdítőre, bár az BK volt. Ráadásul úgy, hogy csak oda kellett volna adniuk a poharat, mert az ital automata önkiszolgálós volt
2022. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem kb 10-15 perc volt. Rendeltem egy sima fagyit, fizettem, aztán félreállítottak. A pultos hívta a következőt, aki egy komplett menüt kért, de azt rögtön oda is adták neki. Páran rendeltek még, amikor meguntam, és szóltam, hogy valami így nem oké..
2022. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!