Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek a Bádog...

Mi a véleményetek a Bádog Gundelről?

Figyelt kérdés
Érdemes oda elmenni? Akár egy külföldi csoportnak is megmutathatom?

2022. jún. 18. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A videókból, bemutatókból az jött le hogy túlméretezett, silány minőségű kajákat adnak piaci higiéniás környezetben, és ahogy nézem az áraik se alacsonyak. Igazából ez a proli falánkságot testesíti meg számomra, inkább sok legyen az étel mint jó, zabáljuk teli magunkat olajos igénytelen kajákkal és ez egyfajta felsőbbrendűségi érzetet ad a fine diningos degusztációs menükkel szemben, meg kóros elhízást.

Vidd őket a Buja Disznókba, oda gyakran járunk. Magyaros rántotthúsos-disznótoros, az egyik legjobb hely a városban szerintem.

2022. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én magam még nem ettem ott, az ország másik végén lakok, de szoktam pár hetente olvasni a google véleményeiket, és abszolut jönnek napról-napra sorra akik dícsérik, mint akik csalódottak. én külföldieknek nem ajánlanám mert egyrészt lutri hogy milyen minőséget kapsz, épp akkor kisültet vagy kicsit állottabbat, a másik a higiénia, amiből aztán tényleg embere válogatja ki mennyire érzékeny és ez lehet sok ha nem tudnak tökéletes tisztaságot taartani folyamatosan, harmadrészt pedig ezek a hatalmas rántotthúsok, kézilabdanagyságú cordon blue nem olcsók mert súlyra megy az áruk. a sültkrumpli köretet is sokan szokták leszólni hogy nicns megfelelően elkészítve, szóval szerintem itt túl sok a hibalehetőség egy jó élményhez, inkább más helyet választanék.
2022. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igazatok van...köszönöm a válaszokat. Igazából csak kíváncsi voltam milyen hely, állandóan feltűnik a neten.
2022. jún. 18. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fine dining az egyik véglet, a "bádog Gundel" a másik véglet.

Én a nagy adagos proli vagyok, akiről az első válaszoló írt, azonban nem ennék ezen a helyen, mert szemmel láthatóan nem a legjobb a minőség, valamint az adagok is irreálisan nagyok.

2022. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én már voltam ott, egyszer ki akartam próbálni, nem valószínű, hogy megyek még. Értelmetlenül nagy adag, természetesen nem tudtuk megenni, beletették egy zacskóba😀
2022. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Családi összejövetelre vittünk kaját innen egyszer.

Így árban egész jó volt, a rántott hús egész jó volt. A krumpli viszont tocsogott az olajban és rajta volt a héja.

Egy embernek nem érdemes ott kérni, mert tényleg értelmetlenül nagyok az adagok, ha a felét kidobod, úgy meg már nem is olcsó.

2022. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor 3an megyünk :D Randihelynek nem a legjobb :D
2022. jún. 20. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!