Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi ez a telhetetlenség fagyi...

Mi ez a telhetetlenség fagyi ügyben?

Figyelt kérdés

Idén kripróbáltam magam fagyiárusként.


Elképesztő, némelyik ember mit művel.


Ki van írva a pontos mennyiség, az ár stb.


Leméretik, mindig több 1-2 dkg-mal az adag. Aztán csak pislognak.


Ennyire nagy dolog a fagylalt?


Más dolognál nem láttam ennyi reklamációt.


2022. jún. 20. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
sose mérettem még le
2022. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Nézz rá az árcímkére. Erős a gyanúm, hogy 400 körül van egy gombóc, ami a ~200.000 Ft-os mediánbér mellett kész rablás még akkor is, ha jogosan ennyi az ár (alapanyagok, számlák, bérek...). Gondold el, hogy a pult másik felén álló három tagú család mit érezhet, mikor 8 gombócért elkérik tőlük egy napi ebéd árát.


Jegyzem meg, nem a bolt hibája, hogy ennyi az annyi. Hanem azoké, akik a módszerváltás óta csak élősködnek az országon és annak lakosain, különösen az utóbbi 12 évben.

2022. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Fagyit leméretni? Ilyenről még nem is hallottam.
2022. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
2, ok hogy drága, de tudják előre, hogy mennyi lesz. Az vegyen fagyit, aki megengedheti magának. Én tavasz óta egyszer ettem, és elég jól megvagyok.
2022. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Más dolognál? Mer még miként próbáltad ki magad?
2022. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

4: Hiába tudja, ha mondjuk van vele egy kisgyerek is, aki ilyen időben (meg amúgy is) szívesen enne fagyit. Lehet én vagyok nyúlszívű, de én nem tudnék úgy a gyerekem elé állni, hogy "most nem veszünk, mert nagyon drága".


De tegyük félre a kisgyerekes példát, és maradjunk annál, hogy bemegy egy felnőtt egymaga. Annyit lát, hogy mondjuk 400ft / 5dkg. Ez így leírva sokkal többnek hangzik, mint amennyinek látszódni fog a valóságban mikor megkapod, persze, hogy nem fog hinni a szemének.


Meg hát azt se felejtsük el, hogy nem csak a politikusok rendezkedtek be sajátosan, hanem az átlagember is nekik hála. A lehúzás legkisebb jelére is azonnal reagálnak. Meg persze vannak azok is, akik egyszerűen szeretnek mindenbe belekötni, és addig csavarják a dolgot, míg vagy te engedsz, vagy ő tesz kárt vagy a te, vagy a bolt hírnevében. Hidd el, épp elég ideig voltam eladó ahhoz, hogy kiismerjem a különböző vásárlói típusokat.

2022. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Szóval ha a gyerek akar valami, megvesszük neki, akkor is, ha nincs rá pénz?
2022. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Olyanok mi a f#sznak ugatnak bele a gyerekes vonalba, akiknek soha nem volt gyereke?
2022. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Persze, hogy drága. De akkor vehet 130 forintért tölcséres jégkrémet az ember a Lidlben. Én is azt veszek.


Engem az döbbent meg, hogy azt gondolják direkt kevesebbet adok nekik.


Nekem az nem haszon.

Csak egy alkalmazott vagyok.


Mondjuk, kaptam már apró adagot étteremben, mégsem vergődtem. Nem mentem oda többé.

2022. jún. 20. 19:36
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem a bolti eladó, nem a kiszolgáló tehet az árakról, sem az adagról.
2022. jún. 20. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!