Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol tudok rendelni finom...

Hol tudok rendelni finom ételt? Ízfokozó nélkül! Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy bárhol nézem, akit ajánlottak is eddig (Teletál, Teletál Norbi) mind házánál ízfokozót. (nátrium-glutamát, stb.)


Ezek nem éppen az egészséges hatásukról híresek. Chipsekben és egyéb nassolnivalókban megtalálhatóak.


Mit ajánlotok? Szerencsére nem vagyok nagyétkű, így egy főétel nekem kb 2 napi kaja lenne ebédre, reggelire meg vacsorára tudok magamnak is készíteni, viszont be van osztva a napom és nincs sok időm főzni.


Tudtok esetleg ajánlani másik ételfutárt, ami esetleg ezeket mellőzi ? Olyan 700-800/adag. (35-40dkg)


Előre is köszi. :)



#egészséges #diéta #ételrendelés #Teletál #Ételfutárt #Norbiételek
2022. júl. 4. 09:45
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Használ ízfokozót*
2022. júl. 4. 09:45
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Otthon. Nagyüzemi konyha mind hasznal izfokozot
2022. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

Az ízfokozó tulajdonképpen só.

Lehet kerülgetni meg üldözni, de minek?

Semmi egészségtelen nincs benne.


"Chipsekben és egyéb nassolnivalókban megtalálhatóak."

Ez meg ostoba érv. Zöldhagyma is van pl zöldhagymás chipsben. Akkor ettől a hagyma is egészségtelen lesz?

2022. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ugye tudod hogy a nátrium-glutamát nagy mennyiségben ártalmas és idegméreg? :)
2022. júl. 4. 10:27
 5/30 A kérdező kommentje:
2. Nincs időm főzni. Ez így nem segítség.
2022. júl. 4. 10:27
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

A legtöbb dolog amit megeszünk nagy mennyiségben ártalmas és mérgező.

A cukor, a húsok, igazából még a túl sok víztől is lehet mérgezést kapni.

Emiatt ezek továbbra sem érvek, csak ostoba hiszti.

2022. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem fogyasztok cukrot, minimális mennyiségben és inkább próbálom mással kiváltani. :)


Húst sem fogyasztom, szeretnék vegetáriánus lenni hivatalosan is, néha viszont amikor olyan helyen vagyok, ahol mindenki eszik húst, nem tudom kikerülni. De ott általában is zöldséget szoktam kérni köretnek.



És kérlek ne te döntsd el mi a hiszti, mert ez nem az. Szeretnék egy olyan ételfutárt találni, ami korrekt és nem mérgező. Ha nem tetszik, told el a biciklit. :)

2022. júl. 4. 10:37
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
5. Ha nincs időd főzni, akkor viseld a következményeit. Magyarul azt kelle enned amit készen kapsz.
2022. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

8. Azért nem így működik, főleg hogy gyógyszert is szedek :)


Biztos van korrekt cég, csak nem ismerem. Ezért írtam kérdést. Miért degradál nem ide trollkodni, ha valaki nem tud segíteni?

2022. júl. 4. 10:41
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos van korrekt cég, csak nem ismerem."


Az a baj hogy ezek a cégek nem éppen a korrektségükről híresek, mert pont hogy a te "nyomorodból" élnek. Vagyis magasról tesznek rá hogy a sok elfoglaltságod közepette nincs időd főzni, de mégis egészségesen szeretnél étkezni.

2022. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!