Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Gyulán,vagy környékén hol...

Gyulán,vagy környékén hol álljunk meg kajálni?

Figyelt kérdés
Köszi az ajánlásokat!
2022. júl. 6. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Family kisvendéglő


Gyula, Kossuth Lajos u. 13, 5700 Magyarország

+36 66 465 792 [link]


Mi itt ettünk néhány hete úgy gondolom jó volt az étel az adag is megfelelő volt nem volt az a rosebb drága se a pincér le a kalappal nagyon normális és humoros volt


Talán 1 dologba kötnék bele a hagyma leves számomra túl sós volt és ezt úgy mondom neked hogy én tényleg sósan eszek mindent de nagyjából ennyi remélem tudtam segíteni

2022. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Még egy szavazat a Familyre ha vendéglőt szeretnétek. ha hambist, akkor meg Hamburger bár
2022. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szegedről megyünk, (autóbontó a célállomás),-egész napos programot tervezünk.

2022. júl. 6. 17:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha "kajálni" akartok vegetalevessel és gyerekfejnyi rántotthússal, akkor lehet túl snassz lesz, de a környék legjobb étterme a Patrióta.


Illetve nagyon jó még Békésen (nem -csabán!) a Kíra, cigányvendéglő és Békéscsabán a Kisvendéglő a Hargitához.

2022. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm...maradt a Family, nagyszerű volt...

viszont a gyulai autóbontót messziről kerüljétek el!!!--nagy kamu egy cég,sajna.

2022. júl. 7. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
4es huu mi tavaly félig nyers húst kaptunk a Patriótában...nincs az az isten hogy még egyszer odamenjünk. A Saláta szottyadt volt, a köret megmeredt. És mindezt jó drágán.
2022. júl. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a tippeket
2022. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem Gyula, hanem Kondoros, de a Kondorosi Csárdát nagyon tudom ajánlani. Gyulán a Family, desszernek meg a Százéves Cukrászda
2022. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
6, milyen hús volt? Nem lehet, hogy a kacsamellett vagy sertést rozéra hagyták, úgy ahogy kell, te meg a szürke cipőtalphoz vagy szokva? Én 3x jártam ott, mindig szuper volt.
2022. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Patrióta be is zárt már.
febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!