Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hányszor szoktatok McDonald's-...

Hányszor szoktatok McDonald's-ban kérdőív kitöltése után ingyen almás pitét kérni?

Figyelt kérdés

Tudtommal akárhányszor lehet, ugye?


Hányszor éltek ezzel a lehetőséggel?


Hülye válaszokat mellőzzük kérlek szépen titeket.



2022. szept. 28. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
egyszer se, nem bombázom le a szervezetem cukorral
2022. szept. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Mi nem járunk olyan gyakran, hogy felhasználjuk. A gyerekek előtt inkább beváltottuk, nem emlékszem limitre.
2022. szept. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem bármennyiszer lehet, ha van kuponod, és a következő vásárlás eléri a meghatározott összeget. Minden héten megyek Mekibe, de nem szoktam látni, hogy bárki élne a lehetőséggel. Biztos vannak olyanok, de ritka.

Én csak egyszer kértem a pitét. Nagyon tele van fahéjjal, és egy ideig régebben azt hittem, allergiás vagyok rá, azóta lehetőleg kerülöm. Ha a másik fajta pitét is lehetne kérni, biztos gyakrabban kérném.

Korábban lehetett shaket is kérni a kuponért, azt is egyszer próbáltam, de nem jött be annyira.

Amellett, hogy heti egyszer Mekiben eszem, azért igyekszem általában egészségesen étkezni, és vigyázok az alakomra, tehát nálam nem nagyon férnek bele a soron kívüli piték. Gondolom, későbbre ezt a fajtát nem lenne érdemes eltenni. Nem hiszem, hogy hidegen vagy újra melegítve jó lenne, de cáfoljon meg, akinek jó tapasztalata van vele.

Egyébként mindkét alkalommal eléggé csodálkozott a pénztáros, amikor lobogtattam a kupont, úgyhogy nem lehet túl gyakori.

2022. szept. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Azt sem tudtam, hogy van ilyen, most már hogy tudom,sem fogok egyszer sem,pedig szeretem a mekis kaját,de ritkán eszek ott.
2022. szept. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Amíg munkából kijártunk bűnözni időnként, addig volt, hogy beváltottam/tuk, valakinek mindig volt kuponja, simán volt olyan, hogy ú, mész ki, mennyit költesz, akkor váltsd már be nekem. :)

Nincs egyébként fejenkénti limit, egy kupon egy pite, ennyi, ha te naponta mész, és naponta dobja ki a rendszer, naponta pitézhetsz.


Mióta nem ott dolgozom, már nem annyira jellemző ez, magunktól annyira ritkán járunk mekibe, hogy esélytelen, csak emiatt meg nem mennék egy héten többször.

2022. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
én már elköltöttem pár milliót a mekiben, de még sosem kértem az ingyen almáspitét. nem is szeretem.
2022. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Sosem kwrem, nem szeretem.
2022. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha a barackost adnák minden nap beváltanám :D de az almásat én se szeretem nagyon. 1x vagy 2x váltottam be azt a kódot ami a blokk alján van nem kérdőívet
2022. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Hetente egyszer-kétszer megyünk a mekibe. Soha nem töltöttük ki a kérdőívet.
2022. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Max akkor ha nagyobb mekit tervezünk és anyám kéri a pitét. Hetente 1-2x szoktunk menni, nem tart semmibe zsebbe gyűrni a blokkot.
2022. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!