Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a legjobb michelin...

Soome1 kérdése:

Melyik a legjobb michelin csillagos étterem Budapesten?

Figyelt kérdés
Decemberben leszek 18 és az eredeti terv nem jött össze, hogy elutazzak így szeretném meglepni magam valami különlegessel. Arra gondoltam, hogy elmennék egy michelin csillagos étterembe, de a honlapokon nyilvan nincs kint a menü sor, így nem tudom eldönteni melyik lehet a legjobb. Szóval szívesen várom az ajánlásokat.

2022. okt. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Siessél mert hamarosan mind bezár,esetleg.
2022. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Costes
2022. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legszerethetőbb és lazább hely a Borkonyha, ha még nem vagy ismerős a fine dining világában, szerintem oda menj.


Illetve még nincs csillaguk, de valószínűleg nemsokára lesz: a Laurel is szuper.

2022. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egy a Borkonyhára, remekül főznek és kevésbé feszengős. Ami még izgalmas lehet, az a Műhely, amit a jelenleg zárva tartó Onyxosok visznek, egy nagy asztalhoz ültetnek 16 embert, viszont egyrészt nem csillagos (cserébe az Onyxnak volt kettő is), plusz eléggé zsebbenyúlós, borral 70k körül van a teljes menü.
2022. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!