Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha egy pizzéria egyben söröző...

Ha egy pizzéria egyben söröző is szóval kocsma is, akkor miért nem hajlandóak kihozni nekem sört is házhoz?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő, telefonban azt mondja nem hozhatnak nekem sört de miért?? Tilos alkoholt kivinni tényleg vagy mi? Ha már rendelek pizzát miért nem képes hozzá rakni pár sört???

2022. okt. 8. 13:02
 1/4 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Elég hülyén hanzik, beszéld meg velük személyesen, nekem mindig kihozzák, ha sört is kérek.
2022. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom mert telefonon keresztül nem tudják megnézni a személyidet, a futárnak meg nincs alkohol árusítói engedélye.
2022. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj a pizza forténél, hoznak házhoz sört is, bort is csak kicsit drágább, mint a boltban.
2022. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom mert telefonon keresztül nem tudják megnézni a személyidet, a futárnak meg nincs alkohol árusítói engedélye."

És egy csomó másik pizzériánál, étteremnék meg van a futárnak olyan? Ugyan már...

2022. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!