Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért lett ihatatlan az...

Miért lett ihatatlan az összes mekis ital?

Figyelt kérdés
Mindet már végigpróbáltam, mindegyik szörnyű lett. Csak a narancslé iható de az feláras és kevesebbet is adnak a menühöz. Régen volt hogy csak egy mekis kóláért mentem be mekibe mert annyira finom volt. Most meg egy bog macet nem menüben kérem hanem csak a szendvicset.
2022. okt. 10. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Felvizezik
2022. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
Multkor nekem a 100%os narancsdzsuzom is fel volt vizezve teljesen🥲
2022. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem felvizezik, hanem szerzodesben allnak a Coca-Colaval (evtizedek ota), hogy nem arulhatjak olyan aranyban a kolat, mint ahogyan a palackokban van. Ennyi. Es nem valtozott egyaltalan, szoval nem tudom, hol elsz. Mindig is tokeletes volt. Ne kerj bele jeget, ami beleolvadna es kesz.
2022. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A zöldtea nem rossz. Vagy kérhetsz fél literes ásványvizet a nagy menühöz, akár későbbre is elteheted.
2022. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A colán és a narancslén kívül az összes ital (sprite, fanta stb) ZERO lett, szerintem ezért érzed furának.

Egyébként tévhit, hogy felvizezik az italt, annyi hogy ott a gépből nem a rendes boltban is megvehető üdítő folyik, hanem szirup, amit ugye vízzel kell keverni. Ennek megvan a pontos előírt keverési aránya, ezért is tesznek jeget a szénsavas üdítőkbe télen is, mert azzal együtt van kiszámolva az arány.

2022. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Hiába, válság van, muszáj valahogy spórolni a Mekinek is. Muszáj vizezni.
2022. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
5: Hidd el nekem, arány ide, szerződés oda, vannak Mekik, ahol ha csak kicsit is, de trükköznek a vizezéssel a szent managerek utasítására. Elég ha 2-3%-ot higítanak rajta, máris kevesebb szirup fogy, és egy forgalmas helyen így is sokat spórolhatnak a nap végére. Az viszont tény, hogy maga a cég nem rendelne el ilyet sosem.
2022. okt. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

magyarországon szerintem csak zukor mentes kolåt árulnak mår mekik.

azok ihatatlanok.

2022. okt. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
#3 Én áprilisban kaptam olyan kólát, hogy azt hittem rosszat adtak, mert kinézetre egy nagyon felvizezett teának tűnt, íze meg valami pocsék szénsavas cucc, ment is az egész a kukába...
2022. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!