Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen hely a Subway? Érdemes...

Milyen hely a Subway? Érdemes egyszer kipróbálni?

Figyelt kérdés

Mióta Budapesten lakom egyszer sem próbáltam ki, pedig minden nap elmegyek egy mellett.


Gondoltam adok neki egy esélyt, 1x élünk, úgy sem fogok ott enni, és belefér a költségekbe, szóval miért ne.


Vagy csak egy sima szendvicset kapsz amit otthon is meg lehet csinálni 10 perc alatt fele annyi pénzből és csak a pénzem pazarolnám?


2022. okt. 27. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lényegében egy szendvicset kapsz. Amiért megérheti hogy nem kell megvenni minden hozzávalóból egy teljes csomagit, nem neked kell megsütni a húst (ha nem sonkát választasz), nem kell teljes adag szószt késziteni. Hanem ugye ott elo van keszitve minden es te valogatod ossze
2022. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer érdemes. Finom, meg vannak különleges szendvicsek, de hát összességében mégiscsak egy szendvicsező. :D Baromira túlárazott szerintem, úgyhogy nem ennék ott rendszeresen. De kipróbálni azért érdemes.
2022. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
en szeretem, fastfoodok kozul egyedulikent itt eszek. Eleg ritkan eszem ott, de jo, hogy en valaszthatom ki mit akarok enni, es a valasztek hatalmas
2022. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nemtudom minek kell ennyire rákészülni. Az a hely arra való, hogy ha épp úton vagy és nincs nálad kaja, lehessen valamit gyorsan bedobni.

Külön subwaybe nem érdemes otthonról elindulni... Nem éri meg

2022. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Oke azt ertem, de miert kellett ezert privat uzenetben leirnod, hogy megvernel?


Ez volt az elso kerdesem valaha az oldalon, annyire zavarok? :D

2022. okt. 27. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne érdemes kipróbálni? Nem egy havi fizetésed egy szendvics, hogy ennyire rá kelljen pörögni... próbáld ki, aztán meglatod.
2022. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarnak verni, mert kipróbálnál egy Subway szendicset...??:)) Érdekes emberek vannak itt.

Jó drága, egyszer kipróbáltam, ízlett, nagy a választék, de többet nem megyek ezrekért szendvicset enni.

2022. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen valaki ramirt hogy ne tegyek fel tobb kerdest kulonben megver:D
2022. okt. 27. 14:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam ott szendvicset venni olyan 2-3 havonta egyszer.

Igen, csak egy szendvics, igen, te is meg tudnád csinálni otthon. Meg tudnád csinálni a szószt hozzá, de csak annyit nem tudsz, amennyi egy szendvicsbe elég, több lesz sokkal. Meg tudnád venni/sütni/darabolni a hozzávalókat, de itt is a mennyiség a kérdés, meg persze a macera.

Szóval ha otthon nagyüzemben gyártod a szenyókat (mert mondjuk öttagú a család és mindenki minden nap megeszik két szendvicset), akkor érdemes otthon kisérletezni az ízvilággal, de ha max. kéthetente egyszer ennél ilyet, vagy ha egyszer kipróbálnád, akkor érdemes oda bemenni.

2022. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha kíváncsi vagy rá, akkor próbáld ki. Nekem speciel egyáltalán nem jött be, de nyilván nem lenne ennyi üzletük, ha nem ízlene egy csomó embernek, amit adnak :)
2022. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!