Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ahol ti laktok, ott van...

Ahol ti laktok, ott van Subway? Nektek bejön az ízvilága?

Figyelt kérdés
Aki nem hallott még róla, a Subway olyan, mint a McDonald’s gyorsétterem-hálózat (nem az ételek tekintetében, hanem mint hálózat), csak jóval nagyobb, ugyanakkor Európában a McDonald’s népszerűsége veri az övékét.

2021. jan. 2. 20:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Számomra nagyon ínycsiklandónak tűnnek például a szendvicsek, amiket árulnak. Sajnos felénk nincs ilyen.
2021. jan. 2. 20:42
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Én nem gyakran, de néha napján betérek hozzájuk. Szegeden és Pesten is, azt tapasztaltam, hogy minőségi alapanyagokból készítenek nagyon drága szendvicseket. Kb olyan mintha az összes alapanyagot neked kéne megvenni és még maradna is belőle.
2021. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2021. jan. 2. 21:30
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Blahán volt egy, ott kajáltam is addig, amíg a srác nem vágott pofákat, hogy mit kérek a szendvicsbe.:D
2021. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Van, próbáltam is párszor, de nem jött be. Messze nem ér annyit szerintem, mint amilyen drágán adják.
2021. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Az tuti hogy van ara. De annyifele baguett variacio van meg feltetelek meg szosz.... hogy nem is tudom hogy lehet ra azt mondani hogy nem jo😅 mikor minimum 50 kulonfele szendvicset lehet ossze rakni. Egyebkent annyibol nem egy hude nagy dolog a subway... nem annyira “kulonleges” de finom.
2021. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
2-3x próbáltam életem során, mindig csalódás volt. Főként a kenyér textúrájával és minőségével volt bajom. Az ár-érték aránya szerintem borzalmas. Sokkal finomabbat ettem egy vietnámi szendvicsezőben Budapesten hasonló áron például.
2021. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, mert nagyobb kínálatot nyújtani úgy, hogy kevesebb vendég van nem igazán oldható meg friss alapanyagokkal.
2021. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Imádom, de sajnos itt nincs, amikor Pesten járok akkor viszont egyenesen oda megyek, ha kajálni akarok.
2021. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
A gyorskajáldák közül messze a legjobb! Akinek ez csalódás, az nem is érdemel jobbat a mekis kis összeaszott sajtburgernél, meg a vietnámi patkányürülékes kutyahússzendvicsnél. :D Ja, meg tudom még javasolni nekik a Blahás gyrost két hét cifrafosással.
2021. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!