Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ape Regina-ban szerviz díj az...

Ape Regina-ban szerviz díj az mit takar az All you can eat mellett? Vagy az csak A'la Carte-ra vonatkozik?

Figyelt kérdés
Trófeába ugye csak kifizeted a lóvét és ennyi, de én itt látok szer vízdíjat, nem tudom hogy úgy jön ki a végösszeg hogy az is bele van számolva, vagy azon felül. Valakinek tapasztalat?

2022. dec. 6. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rákukkantottam, elég egyértelműen az all you can eat árak mellett is ott van a 12% szervizdíj.


[link]


EBÉD

(hétköznapokon 2 óra időtartam erejéig // 12:00 - 17:00)

H- P: 8490 Ft / fő* (+ hosszabbítás + 4000 Ft/fő/óra)

Az All You Can Eat ajánlatban feltüntetett kínálatunk.

A feltüntetett árak után 12% szervizdíjat számolunk fel.

2022. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt néztem. Csak milyen szervízdíj lehet egy olyan helyen ahol svédasztalos kaja van. Azért csodálkoztam.
2022. dec. 6. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami különbség van az adózással kapcsolatosan, azért választják le a szervizdíjat asszem... Nem értek hozzá , csak ovlastam vhol...
2022. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az italokat sem felszolgálással kapod?
2022. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szervízdíj NEM a borravaló, hanem az összes személyzetnek jár azért, mert elkészítették az ételt, fel van tálalva (a svédasztal nem magától lesz tele meg töltödik újra meg újra fel a sok tál), a használt tányérok tisztítása, stb mind beleszámít a szervízbe!
2022. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Ape Regina nem teljesen svédasztalos megoldással működik, részleges asztalszervíz van, a díjat meg azért írják így szerintem, mert brutálisan megdrágult minden és valahogy muszáj beszedni a lóvét.
2022. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A MÜPA büféjében is felszámolnak szervízdíjat, holott sorban állsz a rendelésig, elviszed a pulttól amit vettél és állva megeszed/megiszod. Igaz, a bruttó árat írják ki az árlistára, tehát nem a fizetéskor szembesülsz a felárral, mint sok helyen.
2022. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!