Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az Allee hoz közelebb Ázsiai,...

Az Allee hoz közelebb Ázsiai, Koreai étterem?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen kell mellette lenni csak ne legyen nagyon nagyon messze tőle. Lehetőleg tömegközlekedéssel el tudjunk jutni vagy akár sétálva. A legjobb valami koreai étterem lenne és ha nem lenne annyira nagyon nagyon drága.

#Budapest #Korea #Alle #azsiaietterem #koreaietterem
2022. dec. 7. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Benne nem jó? Kettő is van.

[link]

[link]


Utóbbiban van koreai kaja is.

2022. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak ajánlani tudom mindkettőt amit az első belinkelt! Egyik sem az az árkategória mint a sarki kisbüfé, de abszolút megérik az árukat (pad thai a mostani árak mellett nem is számít igazán kimagaslónak, bár planetben is lehet szerintem enni ésszerű keretek között.


Annyi, hogyha pad thaira esne a választás, az Allees talán az egyetlen éttermük ahol én egy picit gyengébbnek érzem a minőséget.


Amit tömeggel innen jól megközelíthető, és tudok ajánlani nyugodt szívvel az a Fővámon (4-és metró) a Biang bisztró, esetleg a Hey Bao, bár utóbbinál az ár-értek arányra picit húztam a számat. Biang valószínűleg sokkal olcsóbb lesz és szerintem jobb is.

2022. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2023. jan. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!