Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten III. Kerületbe...

Budapesten III. Kerületbe szállító igényes pizzéria?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudnátok ajánlani igényesen kiszállító ( felvan vágva, meleg ,nem ázott át a fél doboz) éttermet a III.kerületben ?

Természetesen olyat ami finom.


Otthoni mozizáshoz honnan rendeltek szívesen?



2023. febr. 17. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha igényes vagyok, akkor nem eszem kihűlt rázkódott pizzát, hanem frissen eszek egy pizzériában.
2023. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha olyan igényes vagy, kedves 1-es, akkor jártál általános alsóba és hallottál már az ikes igékről.

EszeM

2023. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Te meg annyira pondró vagy kettes, hogy a kérdést és a választ sem tudod értelmezni, itt a kérdező akar igényes lenni.

De az okoskodásodból ítélve te sem jutottál tovább az alsó tagozatnál.

2023. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mob pizza, pizza paradicsom. Mármint ezek JÓK, nagyon, de hétköznapiak, nem “igényesek”
2023. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Az 1es is az igényességgel jött

1. mondata ezzel kezdődik

Nem sokkal jutottam túl az alsó tagozaton valóban Mindössze egy közgazdász diploma sikerült

2023. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pizza Me tudom nagyon ajánlani! Maga a tészta olaszhoz közelít, levegősebb (nem kekszállagú) vékonytésztás pizza, frissen érkezett eddig mindig, maga a csomagolás is igényes volt.
2023. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!