Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi az oka hogy a ma már 700...

Mi az oka hogy a ma már 700 forintos Mekis kis sajtburgerek olyan kis száraz szikkadtak? A széleken szinte víz kell, hogy lemenjen. Ha már ennyire drága ott minden a minőségre adhatnának egy kicsit.

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 23:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Láttad a videót, hogy elvileg a rántottát dobozos tojásléből csinálják? Az egyik alkalmazott tette fel TikTok-ra, úgy öntötte ki, mint a tejet a dobozából. Ezek után szerintem ne várjunk nagy minőséget.
2023. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
20%

Jó reggelt kívánok!Eddig nem tűnt fel,hogy műanyaggal tömöd magad?


Lol?

2023. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

#1 A tetrapackos tojás teljesen elfogadott a vendéglátóhelyeken, sokkal gyorsabb vele dolgozni és higiénikusabb is, mivel esély sincs rá hogy tojáshéj kerüljön az ételbe.


Amúgy a standard burgereket előre készítik, gondolom olyat fogtál ki ami már egy ideje ott állt a melegítőben. Ha biztosra akarsz menni és frisset akarsz kérj bele extra valamit.

2023. márc. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
#3 Akkor a McDonald’s miért cáfolta mindenáron, hogy az ő rántottájuk valódi bio tojásból készül?
2023. márc. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
#4 Attól még lehet bio tojás hogy tetrapackba csomagolják. A bio a tyúkok tartására vonatkozik.
2023. márc. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
#1 Ne terjeszd a hülyeséget, megkérlek rá! Valódi tojásból készül a rántotta.
2023. márc. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 NTBS ***** válasza:
37%
Takarékosság. Meki és minőség. 2 külön fogalom.
2023. márc. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
#1, #4: Tipikus agyatlan proli, váó. Ugyanaz a színvonal, aki szerint a dobozos tej tejporból van...
2023. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%

Csak abban a mekiben? Vagy több helyen próbáltad már?


Nem akarok hülyeséget mondani, mert régen olcastam... de úgy rémlik, hogy a zsemle az külföldről érkezik, a meki sajátja. Kizártnak tartom emiatt, hogy bármi gond lenne központilag. Ez egy lokális dolog lehet, csak arra az étteremre vonatkozóan, nem? Valamit hülyén csinálnak a droidok... korán kibontják őket, vagy túl sokat odarendeltek, és már rég lejárt, vagy franc tudja. Nem dolgoztam mekiben, nem látom át hogyan működik. A zöldséges rész az fidesz érdekeltsék, meg talán a csirke is. A marha pedig szintén külföld, így rémlik... de van egy rakat cikk neten ezekről, utána lehet olvasni, biztos frissebbek, mint az én emlékezetem, amit x éve olvastam a mekis beszállítókról 😃

2023. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Műanyagból ezt lehet előállítani.
2023. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!