Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Este mar minden peksegben...

Este mar minden peksegben csak szaraz cuccokat arulnak vagy en fogtam ki ennyire?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 08:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel baj, de akkor arazza le es akkor nem faj annyira nekem se
2019. szept. 11. 08:40
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Köszi az infót.
2019. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha frisset akarsz enni, süss magadnak. Nem gondolod, hogy még zárás előtt neked majd friss pékárut fognak az üzletbe szállítani.
2019. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Azért aznap annyira nem szárad ki. Nem teljesen friss, nem meleg, langyos, de nem lesz rossz.

Lehet, hogy már több napos volt :D

2019. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 8kor volt a zárás. Azokból amit minden 2. vásárló vett (pizzaszelet, kakaós csiga, zsemle, sósrúd), azt még este 6kor is sütöttek a fiúk.

A többi pékárunál csak napi 1-2 adagot, mert nem fogyott annyi.ha valaki 8 óra előtt 10 perccel még betoppant, hogy neki lekváros bukta kell, akkor csak azt tudtam adni, amit délután 2kor sütöttek..mert buktát kb 3 ember vett egész nap...

2019. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Itt reggel 5:40kor is van hogy szarazat kapok lehet tegnapi vag azelotti kitudja... Raadasul jo draga is
2019. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
van olyan pékáru, ami 2 napig is jo (teljes kiőrlésű, rozsos cuccok), azok valószínű még tegnapiak
2019. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem attól is függ, mit vettél, mennyi maradt még belőle készleten. Én pl zárás előtt 20 perccel vettem már nagyon finom, friss zsömlét, max aznap reggel süthették. Ha viszont valami extra sütit kérek, amiből alig fogyott el egy adag egész nap, akkor sanszos, hogy az utolsó darabot kapom meg és nem fognak a kedvemért sütni egy egész tepsivel, mert azzal mit csinálnának? Nem fogja már megvenni senki olyan rövid idő alatt, másnap pedig már nem lehet eladni.
2019. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk majdnem mindenhol van friss pékáru este is.
2019. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!