Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért vagyok mindig rosszul a...

Miért vagyok mindig rosszul a kínai kajától?

Figyelt kérdés
Az országban csomó kínai gyorséttermet próbáltam de mindig rosszul leszek, megy a hasam tőle. Lehet valamelyik összetevőre vagyok allergiás?
2023. márc. 6. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb kínai kaja elég zsíros tud lenni, lehet ezzel van a problémád.
2023. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érzékeny vagy a nátrium-glutamátra.
2023. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezer dolog lehet, szója, MSG, magyar konyhában ritkábban használt alapanyagok, lótusz, mittomén. El kell menni intolerancia vizsgálatra.
2023. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb helyen botrányosak a körülmények. Lehet ez is az oka.
2023. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Gondolkoztam rajta, 20 éves vagyok régebben nem volt ilyen problémám de utóbbi időben elég sok mindenre furán reagál a szervezetem. Valamelyik zöldség után nehezen vettem a levegőt. Szerintem laktózérzékeny is vagyok, mindig felfújódom miután valami tejeset ittam, azelőtt sok tejterméket fogyasztottam és nem volt ilyen tünet..
2023. márc. 6. 18:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
@5 Bármikor kijöhet, simán lehetsz cöliákiás is. Nem játék, tönkre tudod verni a vékonybeledet, tessék elmenni szűrésre.
2023. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Lehet,hogy azért mert az itteni emberek szervezete nem nagyon szokott hozzá a kutyahús és a különféle rovarok,csúszómászók fogyasztásához.
2023. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Pedig nem olyan rossz a rovarokból készült húspogácsa, nem is terheli meg úgy a szervezetet mint egy marha.
2023. márc. 6. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz szójaszószra is érzékeny. A kínaiak mindent IS azzal ízesítenek, amivel nincs probléma, de ha nem bírod, akkor hasmenésed lesz.
2023. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
@7 Kínában is ritkán fogyasztanak kutyát és csak néhány helyen, a rovarok jellemzően turistás street food utcákon vannak, a helyiek majdnem ugyanolyan arányban fogyasztják 3 fő állati proteinként a sertést, a csirkét és a marhát, mint a magyarok, maximum marhából esznek többet.
2023. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!