Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Átbújtam a Google-t, de...

Scooby1995 kérdése:

Átbújtam a Google-t, de sajnos nem találtam Budapesten olyan cukrászdát, ahol banános piskótatekercset (Banán tekercset) lehetne vásárolni és fogyasztani. Létezik ilyen Budapesten?

Figyelt kérdés

#Banán tekercs #Banános tekercs #Banános piskóta tekercs
2023. márc. 24. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos nem létezik
2023. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
szerintem az első csak troll válasz, el ne mtudom képzelni hogy le lenne Pesten sehol, ez nagyon alap sütinek számít
2023. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a nagyon alap sütit én pl nem ismertem… mostanság az ujra gondolt illetve francia desszert vonal van képviselve, régebbi kisebb hagyományosabb ízvilágát képviselő cukrászdákban lehet találsz de nem hinném. Esetleg próbáld meg elkészíteni nem tűnik bonyolultnak, és a sütemények jól bírják a fagyasztást is nyugodtan lefagyaszthatod magadnak adagokban.
2023. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se ismerem ezt a sütit.
2023. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
hát nem hiszlek el titeket, én vidéki kisvárosban élek de ez mindenhol van
2023. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zalában is mindenhol van Zala kocka, de lefogadom, hogy Budapesten nem sokan ismerik.
2023. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

bocs #6 de szerintem nem a Zala kockára gondolhatott a kérdező, hanem erre

[link]

2023. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Tudom, hogy a kérdező nem a Zala kockára gondolt. Arra írtam példát, hogy vannak olyan sütemények Magyarországon, amelyek az ország egyes részein népszerűek, de más részein nem ismerik őket. Ilyen a Zala kocka és úgy tűnik ilyen a banán tekercs is.
2023. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Kb esélytelen hogy bárhol az országban legyen egy cukrászdában, ugyanis a banán igen gyorsan tönkremegy, a süteménynben is megbarnul és mivel gusztustalanul néz ki igen rövid időn belül, így eladhatatlanná válik.
2023. márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!