Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak pultos vagy mixer szakmában? Kiknek ajánlanátok? Milyen főbb feladatokat kell ellátni?

Figyelt kérdés

Engem érdekelne, mert este vagyok a toppon, ebből a szempontból biztos jó lenne. Külföldre szeretnék később kimenni, de gondolom oda kell először itthon tapasztalatot szereznem.


25/F



2023. márc. 30. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Függ a helytől.

Jó, ha jól tudsz nehezebb helyzeteket megoldani, pl részegek esetében.

Nem árt, ha jól tudsz kommunikálni az emberekkel, esetleg tudsz több nyelven meg társasági ember vagy, kedves vagy, jó a memóriád, mert bár felírhatod, de nem árt, ha megjegyzed, ha mondjuk valaki több piát kér, mert közbe sietned is kell, főleg, ha olyan a hely, hogy sokan vannak, de figyelned kell, hogy ne törj el semmit, ne önts ki semmit, mert akkor takaríthatsz meg macera, szóval azért van egyfajta nyomás is, mint a legtöbb helyen, ahol kiszolgálóként dolgozol, nem árt, ha bírod a strapát.

Hát piákat kell csinálnod, esetleg takarítanod, személyit elkérned.

De tényleg függ a helytől, van ahol megkérhetnek még más feladatra is, ha úgy van, nem tudom, mondjuk rakj be zenéket vagy árulj még ezt azt: kaját, jegyeket, ilyesmit.

2023. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem a pultból mennél nyugdíjba.

Neked való fiataloknak.

Család mellett már nem lehet ezt a melót művelni de olyan is van hogy ráunsz a sok részeg vendégre.De sok tapasztalatot barátot lehet szerezni.

2023. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!