Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik az a fagyizó a győri...

Melyik az a fagyizó a győri főtéren, ahol drága a fagyi, viszont hatalmas adagot adnak, és ingyen jár a csokiöntet?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Ingyen hol adnak bármit is :D
2023. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
#1 mi? én még nem láttam olyan ahol fizetni kell az öntetért
2023. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
2-es, te hol élsz? 40 éves vagyok, de még sosem láttam olyat, hogy ne kellett volna fizetni. tényleg egyesek vmi párhuzamos univerzumban élnek.
2023. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
#3 Az öntetért soha sehol nem kellett pluszba fizetni. Ugyanannyit fizetsz, ha nem kérsz öntetet, mintha igen. Így érti a kérdező és a 2. is, hogy ingyen. Egyikük sem fogyatékos, nyilván tudják, hogy nem szó szerint ingyen van, felesleges okoskodnod.
2023. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak a "főtér" miatt gondolom, nem a Pálffy étterem fagyizójára gondolsz?
2023. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
4-es, ahol én nőttem fel agglomeráció de bp-s fagyizókban is minden pluszért fizetni kellett, legyen az szórás vagy bármilyen plusz öntet - de ja, én vagyok a hülye, meg a 3-as.
2023. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#2 atlagos helyen, nincs sehol kiirva hogy ontet: + xy Ft
2023. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha azt nézzük, hogy nekem a munkám éppen a szórakozásom is, akkor végül is minden ingyen van. Ha megvan a fagyizó, átugrok oda Budapestről. Elképzeltem egy káposzta méretű fagyilabdát, amire literes fakonból öntöm a csokit...
2023. máj. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a "főtér" miatt gondolom, nem a Pálffy étterem fagyizójára gondolsz?"


Az összes belvárosi fagyizó egy emberé (kivéve a baross úti), egy konyhán főzik is őket.

2023. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10 válaszból az 5-ös és a 9-es próbált csak a kérdésre koncentrálni.

Nem semmi!

A többség meg azon veszekszik, hogy van olyan, hogy ingyen öntet vagy sincs...

Én nem vagyok győri, nem tudom, nem is akartam volna ide kommentelni, de ez nagyon gáz, hogy akinek szintén fingja sincs arról, amire a kérdező kíváncsi, de azért mégis ide írja az okosságát és jön vitatkozni.

Gratulálok nektek!

Lehet besértődni meg visszaszólni gyerekek!

2023. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!