Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lőrincen az aziz az igazi...

Lőrincen az aziz az igazi gyrosozó milyen?

Figyelt kérdés
Nekem az ára nagyon megtetszett. Egyszer elmennék oda és kipróbálnám, hogy milyen. Véleményeket kérhetek róla?

2023. máj. 14. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
sőt olvashatsz is, ha google mapson rákeresel a helyre, 593 véleménnyel 4,3 nem vállalhatatlan hely
2023. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Menjél el próbáld ki.
2023. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem jött be. Sokkal jobb a kb. 200 méterre lévő Döner Kebab.
2023. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért nem jött be?
2023. máj. 14. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"De miért nem jött be?"

Lassú a kiszolgálás, szűkös a hely, gyenge a "telítettsége" a terméknek ( magyarul elég soványkán megrakva gyros), gyakorlatilag nem lehet ott parkolni.

2023. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyros nagyon finom. Nekem jobban bejön mint a mellette levő török gyrosos. A hely valóban kicsi, Aziz sokat beszél, kicsit lassú, fárasztó de alapvetően barátságos és vendégszerető. Itt lakok a kerületben, elég gyakran eszem nála.
2023. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olvasgattam véleményeket, hát ha így is megéri neki hogy kiírt nyitás után egy órával kezdi, meg fél óra-40 perceket kell várni tényleg a gyrosra, akkor olyan rossz nem lehet. de többen inkább átlagosnak írják, nagy hype-al
2023. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!