Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen jó kajáldák vannak Pesten?

Milyen jó kajáldák vannak Pesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vidékiként olyan beülős kajáldákat keresek, ami nem gyorskajálda és nem méregdrága, viszont jól lehet lakni ebédre. Éttermeket és helyeket, ahol asztalt kell foglalni légyszi ne ajánljatok. Elsősorban a keleti környékén.


És ugyanitt: bármiféle program/elfoglaltság, amit Gyömrőn lehet csinálni abban az egy-másfél órában, amíg várnom kell?



2023. máj. 15. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kert bisztdónak van ebédmenüje olcsóbban
2023. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 qborka ***** válasza:
100%

Kellys Wok Károly krt-on,az összes busz a Keletitől megáll az Astóriánál,onnan 1 perc séta. A tipik kínai gyorsbüfé kínálat + sushi + rántott dolgok.


Egy nagy tányérra 2200 hufért annyit szedsz,amennyit bírsz,egy alkalommal.


Az all you can eat,amikor többször telepakolhatod a tányért,azt hiszem 6000 huf.


Szerintem a legolcsóbb a városban.

2023. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Spar to Go. Viszonylag olcsó, finom, és be tudsz ülni.
2023. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

keleti környeken lakik anyum. ismerem mint a tenyerem.


Az Arena plazaban fennt (Starbucks emelett) van egy olaszozo es egy szuper Thai etterem (ha az anyagilag belefer: buddha original wok bar nezd meg google-on tuti van online etlap)


a Török kajaldak a keleti környeken szerintem nem jok..de en eleve nem szeretem ahogy ott foznek altalaban. azt nem ajanlom.


van egy kinai, az aranylag ok:

Thököly út 18 Asian Steet Food a neve


Illetve ott a Garay Piac is ahol vannak aranyos Büfek fennt.


Elfoglaltsag a környeken? ha a Plazan kivul semmi mert Varosmajor pl nem eri meg ha csak 1,5 orad van

2023. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!