Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy hogy az utcai, aluljárós...

Hogy hogy az utcai, aluljárós gyrosozókat nem tiltották eddig be? Szinte biztos, hogy egyik helyen se tartják be a higiéniát, a minőség is semmilyen.

Figyelt kérdés

Pest tele van ezekkel, metróállomásokon, aluljárókban, a minőség és kiszolgálás minősége kiábrándító, hidegen kapod a kaját stb. Egy csomó hely értékelését megnéztem és nagyrészt negatív. Pl egy kispesti "népszerű" gyrososnál (akiknek ismerős a környék tudják melyik) elképesztő mennyien írják, hogy milyen bunkón bánik a vendégekkel a kiszolgáló csaj, flegma, odadobja a visszajárót (mindenkivel, nem rossz napja van, ilyen alapból), családtagot is megkérdeztem aki ott vett, hogy tényleg bunkók ott? Mondta igen, honnan tudtad? Emellé még kifelejtenek tételeket a rendelésből, az étel minősége is botrányos ahhoz képest hogy kifizettél 5000-6000 Ft-ot..

Ezek mellet, hogy működnek még ezek a helyek? Normális esetben már minimum bírságolni kellene őket, vagy bezáratni.


2023. máj. 29. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve már, hogy Budapesten laktam, akkor az Árpádhíd budai hídfőjénél lévő gyrosos jó volt (a hév megállónál). Viszont az Árpádhíd másik felén az aluljáróban lévő botrányos volt. Egyszer annyi volt a gyros, hogy belerakott a csávó 4 csík húst, teletömte káposztával, aztán szevasz. :D Többé nem vettem ott semmit.
2023. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Gírosz. Rendszeresen ellenőrzik őket. Ha nem tartanák be az előírásokat, milliós bírságokat szabnának ki.
2023. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hideg, hiányos vagy bunkó az eladó, nem HACCP meg Nébih kérdés.
2023. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

tuti hogy betartjak, hisz akkor nem mukodhetnenek. es en meg nem talalkoztam olyannal aki etel mergezest kapott volna egy gyroszostol.


viszont, egyetertek. minosegben nagyon rossz mind..

ezek mögött altalaban gazdagabb törkök allank akik uzemeltetik es kb epphogy megeri - ha van több ilyen akkor plane.

2023. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!