Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ballagási ebédhez elegáns...

Ballagási ebédhez elegáns étterem Budapesten, vagy az agglomerációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyszerűen nem találok olyan éttermet, ami kicsit elegánsabb, esetleg teraszos, és 10 főt tudna fogadni.


Tudtok ajánlani?


2023. jún. 5. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Már azt se bánom, ha nem elegáns, csak kellemes legyen. 😀
2023. jún. 5. 21:12
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Már azért nem találsz, mert mások nem az utolsó pillanatra hagyták, vagy mert a közelben nincs nagyobb étterem?
2023. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szadán a Szűcs fogadója nagyon felkapott lett az utóbbi időben.

Mindenki nagyon dicséri az ételeket, a kiszolgálást, és emellett nem is horror az ára.


Ez Pesttől kb 30 perc autópályán.


Kicsit vintage stílusú, de határozottan szép, legalábbis az én ízlésem szerint.


10 főt biztosan fogad, mert pár héttel ezelőtt volt ott párom céges vacsorán nagyobb létszámmal.

2023. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3 - as, nézem is.
2023. jún. 5. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha leírtad volna, miért nem sikerült találni, illetve melyeknél érdeklődtél, akkor tudtam volna Budapesten is ajánlani...
2023. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de a kötekedő és kioktato válaszok hidegen hagynak. A 3-as értette a kérdést. Nyilván nem fogom felsorolni, melyeknel érdeklődtem és miért nem felelt meg.


Ja, és én sem az utolsó pillanatra hagytam. 20-a után keresem. De azért köszi.

2023. jún. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!