Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Fagyalalt árusnak milyen...

Fagyalalt árusnak milyen végzettség kell?

Figyelt kérdés

Viszonteladóként dolgoznék.

Kész fagylaltot házhoz hoznák, és ott egy külön kialakított helyiségben(épületben) árúsítanám.

Szakács szakmát el fogadják ?



2023. jún. 10. 17:26
 1/9 anonim válasza:
18%
Diploma kell hozzá jogból
2023. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadják egy szó. Nekem egy ismerősöm hegesztő végzettséggel motoros tricikliről árulta munka után a fagyit. Inkabb arra voltak szigoró követelmények, hogy hol áll éjszaka a tricikli. Csempóezettnek kellett lenni, meg nem tudom még mi, de mesélte, hogy nem lehetett egy sima garázsba behajítnai.
2023. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kész fagylaltot házhoz hoznák, és ott egy külön kialakított helyiségben(épületben) árúsítanám."


Nem a szakma lesz a buktató, az árusító helynek kell megfelelni az előírásoknak.


Vendéglátós vállalkozáshoz jó a szakács szakma, a fagyi árusítók meg sok esetben diákok.

2023. jún. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igényel külön végzettséget. Ellenben a helynek, ahol árusítod, igen sok élelmiszerbiztonsági és egészségügyi előírásnak meg kell felelnie a szükséges engedélyekhez.
2023. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Most nem igazán értem a kérdést. Az árus van megfagylalva, tehát a fagylalt egy melléknév, vagy pedig fagylaltot árul, tehát főnév?
2023. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
#5 Te még soha nem ütöttél félre? Jobban irigyellek, mint sok multimilliomost.
2023. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6# Félreütni? Nem tudom azt hogy kell. Karatézom, nagyon sokféle ütést tanítottak nekünk (sok értelmetlennek is tűnik), de sosem ütöttem félre. Pontatlanul vagy mellé igen, de ezt sem tudom igazán értelmezni.


Vagy más megvilágításban, részben apámra ütöttem. Neki nem Fél a vezetékneve.

2023. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

6# megvilágosodtam. Nem is vettem észre az elütést, amire utalatál nem is láttam korábban. :D


A lepontozóbrigádnak pedig kívánok szép fostos estét.

2023. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. jún. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!