Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik ételfutár cég menüi a...

Andi80018 kérdése:

Melyik ételfutár cég menüi a legjobbak, melyiket szoktátok rendelni?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mint a Teletál pl.
2023. jún. 20. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Egészségkonyhától rendelek, igaz nem menüket (de természetesen olyan opciók is vannak) és személy szerint szeretem, árban sem túl sok és nagyon sok opció van, plusz kivannak írva a tápanyag értékek, allergének.
2023. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Szörnyű az összes. Egyszerűen ehetetlenek.

Nem azért, mert rosszul főznének, frissen biztosan finomak a kaják. De hűtés után már sehogyan sem lesz jó ízük.

2023. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jófalat a legjobb. Sajnos nem országos.
2023. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Részemről egy félévvel ezelőttig az Interfood vált be mennyiségben és minőségben de vidéken élünk nem ismerem mindegyiket, mert ide a többség nem szállít.

Ma már nem rendelek sehonnan, mert nekünk drága és az adagok egyre jobban mennek össze.

2023. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az igaz hogy drágultak, de mi nem...

Mi éveken át az egészségkonyhától rendeltünk, de annak összement az étlapja. Most efood van, ez mondjuk annyiból jobb hogy sok kajából van kis adag is. A krumpli szerintem gyakran sótlan, de amúgy meg vagyok vele elégedve.

Ki kell tapasztalni az étlapot, mert lehet olyan kaja ami nem jön be.

2023. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ez a Jófalat van felénk, megnéztem..
2023. jún. 20. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!