Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyire általános az, hogy a...

Mennyire általános az, hogy a kis és a nagy gyros tál között szó szerint csak a tál méretében van különbség, a kaja ugyanannyi rajta?

Figyelt kérdés
Pesten több helyen tapasztaltam már ezt.
2023. júl. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
én csak részben hallottam hasonlót, nevezetesen a nagy és az óriás tál között mondta egyszer a pultos csaj egy ismerősének hogy szinte nincs is különbség, de én már tapasztaltam olyat hogy kicsi és nagy között igenis volt mennyiségbeli különbség... szerintem ez egy olyan kérdés amire nem fogsz sajna általános választ kapni, mert mindenhol helye válogatja
2023. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Gyrosnal nemtudom...de lehet ugyanugy csinaljak mint a kinaiban?

Megfigyeltem hogy, nalunk legalabbis, ha nagy adagot kersz csak több rizst vagy krumplit kapsz de ugyanugy egy kanal feltetet.


Egyszer rossz kedvemben meg is kerdztem tole hogy is van ez...mosolygott es annyit mondott mer finom finom riiizs...


aha köszi...

2023. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kajáldában nekem is feltűnt mintha ugyanannyi lenne a két méret. A kicsi egy kisebb dobozba beletömve, a nagy pedig egy nagyobb dobozban lazán elterülve.
2023. júl. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!